Wybielanie zębów | Smile Design Clinic, Warszawa

  Ślub to jedno z tych wydarzeń, podczas których chcemy wyglądać jak najlepiej. Oczywiście, strój, fryzura czy makijaż są ważne, ale para młoda powinna tego dnia prezentować również nienaganny uśmiech. Wówczas bez żadnego skrępowania będzie dotrzymywać towarzystwa gościom, ale także radośnie pozować do fotografii. Wybielanie zębów jest więc zabiegiem, który warto wykonać przed ślubem.

  Wybielanie zębów na liście przygotowań do ślubu

  Przyszli małżonkowie już jakiś czas przed ślubem zaczynają intensywne przygotowania do tego ważnego dnia. Oczywiście bardzo ważne jest zadbanie o swój wygląd, a mają temu pomóc m.in. zabiegi kosmetyczne czy wizyty na siłowni. Obowiązkowo na liście ślubnych przygotowań powinna znaleźć się również wizyta u dentysty, który zadba o estetykę naszego uśmiechu. To szczególnie ważne w przypadku panny młodej, ponieważ przy białej sukni żółte zęby będą prezentowały się nieestetycznie.

  Zabiegi stomatologiczne, które powinniśmy wykonać przed ślubem

  Zanim zadbasz o efekt wizualny, powinieneś zdecydować się na wyleczenie wszystkich zębów. Po zakończonym leczeniu stomatolog zaproponuje Ci skaling lub piaskowanie, które usuną osad i kamień nazębny, a także powierzchniowe przebarwienia. Jeśli masz większe przebarwienia warto zastosować jedną z metod wybielania zębów. Niektóre kliniki stomatologiczne mają w swojej ofercie specjalne przedślubne pakiety zabiegów wybielających zęby.

  • Skaling i piaskowanie zębów – to podstawowe zabiegi higienizacyjne, dzięki którym pozbędziemy się osadów i złogów kamienia nazębnego nawet z trudno dostępnych miejsc. Obie metody są bezbolesne dla pacjentów i pozwalają zlikwidować przebarwienia. Zęby od razu wydają się jaśniejsze.
  • Wybielanie nakładkowe – preparatem Nite White. Na podstawie wycisku, pobranego w gabinecie dentystycznym, przygotowujemy indywidualne nakładki na zęby. Dzięki temu są idealnie dopasowane, co przekłada się również na efekt wybielenia. Wypełnione żelem nakładki należy nosić przez kilka godzin dziennie lub w ciągu nocy przez 2 tygodnie. W tym czasie wskazane jest stosowanie tzw. białej diety, opierającej się na produktach spożywczych, które nie zabarwią zębów (m.in. białe pieczywo, twaróg).
  • Wybielanie Opalescence – to rodzaj wybielania przeprowadzanego w gabinecie stomatologicznym. Polega na nałożeniu na zęby preparatu Opalescence i usunięciu go za pomocą specjalnego ssaka po około 15 minutach. Efekt wybielenia widoczny jest od razu!

  Licówki – sposób na piękne zęby!

  Trudne do usunięcia przebarwienia oraz inne mankamenty uzębienia możesz skutecznie skorygować przy pomocy licówek. To cienkie porcelanowe płytki, które mocuje się po zewnętrznej stronie zębów. Jeśli zależy Ci na poprawie estetyki uśmiechu, to będą doskonałym rozwiązaniem.

  Stomatologia estetyczna pomaga dziś spełniać marzenia o pięknym uśmiechu! Jest on niezwykle ważny w przypadku pary młodej, na którą zawsze zwrócone są wszystkie spojrzenia.
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kliniki. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać, dzwoniąc lub kontaktując się z nami mailowo.

  Attachment
  • wybielanie zębów przed ślubem w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.