Hollywoodzki uśmiech | Smile Design Clinic, Warszawa

  Marzysz o pięknym uśmiechu w stylu gwiazd Hollywood? Teraz, dzięki stomatologii estetycznej bez problemu osiągniesz taki efekt. Przyjdź do nas na wizytę i po prostu powiedz nam o swoich oczekiwaniach. Opracujemy dla Ciebie indywidualny plan leczenia oraz dobierzemy odpowiednie zabiegi, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

  Higiena jamy ustnej przede wszystkim!

  Nie ma pięknego uśmiechu bez odpowiedniej higieny jamy ustnej. Ważne jest codzienne szczotkowanie zębów, regularne nitkowanie przestrzeni międzyzębowych oraz płukanie jamy ustnej płynami antybakteryjnymi. Zabiegi te pomogą Ci ograniczyć odkładanie osadów i tworzenie się kamienia nazębnego.

  Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym

  Dbając o zdrowie jamy ustnej i piękny uśmiech pamiętaj o zasadzie, aby przynajmniej raz na pół roku odwiedzić lekarza stomatologa w celu sprawdzenia stanu uzębienia i wyleczenia ewentualnych ubytków. Zasięgnij też informacji na temat zabiegów higienicznych, które pomogą w utrzymaniu zdrowych zębów (skaling, piaskowanie). Skaling polega na usunięciu kamienia nazębnego przy pomocy specjalnego skalera, który skutecznie go rozbija. Po skalingu wykonuje się jeszcze piaskowanie zębów, czyli oczyszczenie ich z resztek pozostałych osadów. W efekcie usunięte zostają także powierzchowne przebarwienia.

  Skorygowanie niedoskonałości zębów – wybierz licówki!

  Jeśli masz zastrzeżenia do wyglądu swoich zębów, rozwiązaniem dla Ciebie mogą okazać się licówki. To cienkie porcelanowe płytki, które mocuje się na naturalnych, delikatnie oszlifowanych zębach. Są bardzo estetyczne i trwałe. To najlepszy sposób na uzyskanie hollywoodzkiego uśmiechu w krótkim czasie, bez bólu czy dyskomfortu. W przypadku bardzo zniszczonych zębów stosuje się również korony protetyczne, które pod względem estetyki i funkcjonalności doskonale zastępują naturalny ząb.

  Licówki – wskazania:

  • skorygowanie kształtu i wielkości zęba,
  • zakamuflowanie przebarwień, drobnych pęknięć, szpar czy widocznych wypełnień zębów przednich,
  • zlikwidowanie diastemy (szpary między zębami).

  Wybielanie zębów – olśniewaj uśmiechem wszystkich dookoła!

  Na powstawanie przebarwień na zębach niestety jesteśmy narażeni wszyscy. Na szczęście stomatologia estetyczna oferuje skuteczne metody wybielania zębów.

  • Nakładkowe wybielanie zębów – w pierwszym etapie stomatolog pobiera wycisk, na podstawie którego wykonywane są nakładki indywidualnie dobrane do każdego pacjenta. Są wypełnione specjalnym żelem wybielającym. Nakładki należy nosić przez 2 tygodnie po kilka godzin dziennie lub zakładać na noc.
  • Wybielanie zębów w gabinecie – ten rodzaj wybielania polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu. Po 15 minutach dentysta usuwa go przy pomocy specjalnego ssaka stomatologicznego. Tuż po wyjściu z gabinetu możemy olśniewać śnieżnobiałym uśmiechem!

  Odwiedź naszą Klinikę i ciesz się śnieżnobiałym uśmiechem. Zapraszamy na wizytę.

  Attachment
  • hollywodzki nuśmiech w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.