Bezpieczne wybielanie zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  Zimowa aura nastraja Cię nostalgicznie i sprawia, że chcesz zmienić coś w swoim życiu? Pragniesz aby Twoje zęby były śnieżnobiałe? W takim razie spieszymy z pomocą i podajemy wskazówki, jak sprawić, żeby uśmiech był powodem do szczerej radości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujesz się na wybielanie zębów, przeczytaj kilka podpowiedzi. Poznaj 3 sprawdzone sposoby, jak mieć śnieżnobiały uśmiech zimą, który będzie napawał Cię dumą przez cały rok!

  Zadbaj o idealną kondycję zębów

  W dzieciństwie nabywamy pewnych nawyków, które trudno jest później zmienić. Co nie znaczy, że jest to niemożliwe. Jeśli więc zależy Ci na trwałym polepszeniu stanu Twojego uzębienia, dobrze jest rozpocząć pracę nad śnieżnobiałym uśmiechem od zaplanowania dokładnego oczyszczenia zębów. W Smile Design Clinic służymy pomocą, która obejmuje usuwanie kamienia nazębnego, czyli skaling, a także piaskowanie, polerowanie i fluoryzację. Poprawną kondycję uzębienia zapewniają też regularne wizyty kontrolne u stomatologa, co pół roku i jeśli zajdzie taka potrzeba – leczenie próchnicy. Nasi eksperci wykonują perfekcyjne wypełnienia materiałem światłoutwardzalnym lub metodą ICON, w zależności od rodzaju ubytku. Jeżeli Twoje zęby są ukruszone lub złamane, polecamy skorzystać z nowoczesnego systemu CEREC, który w ciągu jednej wizyty pozwala na trwałą odbudowę brakującego uzębienia. Ponadto, pamiętaj też o higienie jamy ustnej, myciu zębów, jeśli to możliwe, po każdym posiłku oraz czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych nicią dentystyczną. To silna broń w walce z próchnicą i chorobami przyzębia!

  Postaw na skuteczne wybielanie

  Pasta wybielająca nie przynosi oczekiwanych efektów? Domowe sposoby pozostawiają wiele do życzenia? Jeśli mija czas, a Twój uśmiech wciąż nie jest zadowalający, to znaczy że potrzebujesz bardziej zaawansowanych działań. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać skutecznie. Przyszła pora na podjęcie sensownej decyzji, jaką jest wybielanie zębów pod okiem specjalisty. Nasi eksperci mogą zaproponować Ci nowoczesne metody, które czynią obecnie wybielanie zębów jako niezwykle komfortowe i efektywne. Po pierwsze dlatego, że umożliwiają precyzyjne dopasowanie do rodzaju przebarwień Pacjenta. Ponadto, są to sprawdzone rozwiązania, które cieszą się popularnością na całym świecie. Aktualnie dysponujemy dwoma preparatami, umożliwiającymi wybielanie zębów:

  • Opalescence – zabieg wykonywany w gabinecie, trwa około 15 minut, wyjątkowo szybkie i komfortowe wybielanie zębów dla Pacjentów.
  • Nite White – do samodzielnego, domowego użytku, wybielanie zębów polega na noszeniu przez kilka godzin dziennie specjalnych pasków, indywidualnie dopasowanych do uzębienia Pacjenta. Proces trwa 2 tygodnie.

  Zastosuj odpowiednią dietę

  Wybielanie zębów jest już wykonane? W takim razie przestrzegaj tak zwanej “białej diety” przez okres przynajmniej 48 godzin, ponieważ w tym czasie zęby są narażone na przebarwienia. Najlepiej okres ten wydłużyć do 14 dni, żeby zachwycać śnieżnobiałym uśmiechem nie tylko zimą, ale przez cały rok! Unikaj w tym okresie ciemnych pokarmów i napojów. Efekt wybielania zębów podtrzymuje też stała, zdrowa dieta. Regularne spożywanie owoców i warzyw, picie wody, ograniczenie spożywania cukru i produktów słodzonych warunkują dobry stan zębów. Zdrowa dieta jest skuteczną profilaktyką próchnicy. Istotne jest także systematyczne usuwanie kamienia nazębnego.

   Smile Design Clinic – sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę. Zapraszamy serdecznie!

   

  Attachment
  • nakladki wybielajace - opinie

  © Smile Design Clinic