Protetyka 3d w Smile Design Clinic | Warszawa

  Każdy marzy o zdrowych, śnieżnobiałych zębach i pięknym uśmiechu. Wizyta u stomatologa kojarzy nam się jednak z bolesnymi zabiegami i nieprecyzyjnie dopasowanymi koronami. Dzięki innowacyjnej technologii stosowanej w gabinetach stomatologii estetycznej możemy sprawić, by zęby były proste, czego efekt bywa widoczny już po pierwszej wizycie. Protetyka 3d to przełom w dziedzinie stomatologii. Dowiedz się dlaczego i umów się na zabieg!

  Protetyka 3d – innowacyjny system CEREC

  Protetyka zajmuje się dokładnym odtworzeniem kształtu zęba. Do tej pory pełna i dokładna odbudowa zęba była dość ciężka do osiągnięcia. Na szczęście dzięki nowoczesnej technologii CEREC można uzyskać precyzyjny obraz uzębienia pacjenta i odtworzyć brakujące elementy zębów z niewiarygodną dokładnością. Specjalista skanuje uzębienie kamerą wewnątrzustną, a uzyskany w ten sposób obraz przekazywany jest do komputera. Ta metoda pozwala na dokładne oględziny uzębienia, precyzyjne wykonanie koron, mostków, licówek oraz odbudowę zębów za pomocą implantów.

  System CEREC – przebieg zabiegu

  Przed zabiegiem specjalista dokładnie bada zęby pacjenta. Niekiedy zdarza się, że trzeba oczyścić zęby ze starych wypełnień oraz próchnicy. Następnie wykonuje wycisk wirtualny, czyli skanuje obszar, który należy wypełnić. Dokładny obraz zapisuje się w komputerze. Specjaliści z kliniki Smile Design Clinic w Warszawie projektują kształt zęba w oparciu o wiedzę medyczną i sugestie pacjenta. Dzięki temu pacjent uzyskuje pełną satysfakcję z zabiegu. System CEREC to gwarancja dokładności i precyzji. Wypełnienie jest możliwe do wykonania nawet na jednej wizycie.

  Zalety systemu CEREC

  Zabieg jest niezwykle precyzyjny, gdyż lekarz opiera się na obrazie z komputera, który jest powiększony. Tym sposobem można wykonać endokoronę ceramiczną i koronę półceramiczną, wypełnienia onlay oraz inlay i licówki. Ta ultranowoczesna technologia pozwala lekarzowi dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, co czyni ją jedną z najlepszych w zakresie protetyki.

  • odbudowane zęby wyglądają naturalnie
  • zabieg jest trwały
  • odbudowane zęby mają dopasowany kształt i kolor
  • wypełnienie jest wytrzymałe
  • poprawa wyglądu uzębienia jest natychmiastowa
  • szybki zabieg
  • estetyka zabiegu na wysokim poziomie

  Korony półceramiczne, wypełnienie inlay/onlay i licówki – różnice

  • Korony półceramiczne – nie posiadają podbudowy metalowej, przez co wyglądają bardzo naturalnie i są zdrowsze dla organizmu.
  • Wypełnienie inlay/onlay – wkłady koronowe, które służą do uzupełnienia zębów bocznych (przedtrzonowych i trzonowych). Możliwe do wykonania już podczas pierwszej wizyty.
  • Licówki – to bardzo cienkie płatki porcelany, które mocowane są na wargowo-policzkowej stronie zębów.

  Dzięki komputerowemu systemowi CEREC możemy mieć pewność, że wszystkie korony, wypełnienia i licówki będą precyzyjnie dopasowane do kształtu naszego uzębienia i szczęki.

  Zapewnij sobie zdrowy i piękny uśmiech dzięki nowoczesnej technologii w stomatologii estetycznej – CEREC! Więcej informacji o zabiegach protetycznych 3d oraz systemie CEREC możesz uzyskać w klinice Smile Design Clinic w Warszawie. Nie zwlekaj! Pamiętaj, że uśmiech jest wizytówką człowieka.

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.