Protetyka 3D - implanty | Smile Design Clinic Warszawa

  Dojrzały wiek wcale nie musi oznaczać stagnacji i rezygnacji z marzeń. Olśniewająca prezencja uzębienia właśnie w jesieni życia może być doskonałym wyzwaniem, związanym z pokonywaniem losowych trudności. Każdy z nas potrzebuje w życiu impulsu, żeby coś zmienić na lepsze. Czasem po prostu wystarczy chęć i konsekwentne dążenie do realizacji celu. Zdarza się również, że atrakcyjna aparycja przychodzi niezwykle łatwo, ale sama decyzja o zmianie wymaga stanowczości. Warto mierzyć wysoko, zwłaszcza, że życie nie przestaje nas zaskakiwać, niezależnie od tego, ile mamy lat. Chcesz poczuć szczerą radość i satysfakcję z powodu wyglądu własnego uśmiechu? Protetyka w Smile Design Clinic posiada szereg nowoczesnych metod, które pozwolą Ci na nowo uwierzyć w siebie!

  Imponujące możliwości protetyki stomatologicznej

  Współczesna protetyka stomatologiczna posiada szereg innowacyjnych sposobów na pozbycie się dyskomfortu związanego z brakiem uzębienia czy nieestetycznie wyglądających zębów. Obecnie wszelkiego rodzaju niedoskonałości uśmiechu można zlikwidować za pomocą protetyki 3D. System CEREC jest w Smile Design Clinic jednym z narzędzi skutecznego odbudowania uzębienia w krótkim czasie. Umożliwia zaprojektowanie, wykonanie i założenie licówki, korony, wypełnienia typu inlay/onlay czy overlay, a także protez zębowych w ciągu zaledwie jednej wizyty. Wykonywane są bezbolesne zabiegi, po których można oczekiwać spektakularnych rezultatów!

  System CEREC sposobem na błyskawiczną metamorfozę

  Rewelacyjna i szybka protetyka w naszym gabinecie, z zastosowaniem systemu CEREC, stwarza zupełnie nowe możliwości leczenia. Sprzęt pozwala na wykonanie dowolnego uzupełnienia protetycznego, które jest stworzone z niezwykłą precyzją. W tym wypadku nie ma więc miejsca na pomyłkę czy ryzyko niedopasowania odbudowy protetycznej. Cała procedura przebiega w ekspresowym tempie dzięki specjalnemu skanerowi wewnątrzustnemu oraz frezarce. W ten sposób, bez konieczności pobierania tradycyjnych wycisków oraz uzupełnień tymczasowych, odbywa się przygotowanie idealnie dopasowanych i naturalnie wyglądających licówek pełnoceramicznych, protez zębowych, a także koron zębowych. Cena za jedno uzupełnienie, w zależności od jego rodzaju, mieści się w przedziale 1000 – 3000 zł.

  Implanty – solidne i trwałe uzupełnianie braków w uzębieniu

  Od wielu lat implanty są najdoskonalszym sposobem na solidne oraz stabilne uzupełnienia protetyczne. Te sztuczne ,,korzenie” zęba przyczyniają się do poprawy wyglądu i samopoczucia osób dotkniętych brakami w uzębieniu. Korona na implancie, który jest tytanową śrubą podtrzymującą odbudowę protetyczną, to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną wiernie odtworzyć naturalne uzębienie, bez ryzyka sztucznego wyglądu. Korzystnie prezentujący się uśmiech, a także jego funkcjonalność to priorytet dla naszych specjalistów.

  Licówki porcelanowe, kompozytowe, akrylowe – w drodze do ideału uśmiechu

  Dzięki licówkom można zmienić kształt zębów, wydłużyć je lub odbudować brakujące fragmenty. Tego rodzaju cienkie płatki naklejane są na wcześniej szlifowane lub polerowane zęby naturalne, najczęściej przednie, w celu zamaskowania ich niedoskonałości, korekcji barwy czy zlikwidowania nieestetycznych szpar. Ze względu na materiał, z jakich są wykonywane, można je podzielić na licówki porcelanowe, kompozytowe, a także akrylowe. Te ostatnie są stosowane tymczasowo, przed założeniem właściwego uzupełnienia.

  Protetyka w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

   

   

  Attachment
  • dobry stomatolog - warszawa

  © Smile Design Clinic