Protetyka - szybkie rozwiązania | Smile Design Clinic

  Nagła utrata zęba praktycznie zawsze wiąże się z przykrymi emocjami. Każdy człowiek pragnie przecież czuć się swobodnie podczas rozmowy z innymi. Jeśli więc przytrafiła Ci się sytuacja, która doprowadziła do braków w uzębieniu, podejmij wyzwanie! Aktualne metody, które wykorzystuje protetyka, pozwalają na rekonstrukcję zębów w bardzo krótkim czasie. Dlatego nie ma powodu, aby zwlekać z odbudową zęba. Zwłaszcza, że możemy rozwiązać ten problem w ciągu jednej wizyty! Przeczytaj kilka ekspresowych porad i dowiedz się co zrobić w przypadku całkowitej utraty bądź ukruszenia się zęba.

  Zasięgnij opinii specjalisty

  Coś, co jest uciążliwym problemem dla Ciebie, może być łatwiejsze niż myślisz i proste do rozwiązania dla wykwalifikowanego specjalisty. Warto więc zasięgnąć porady ekspertów ze Smile Design Clinic. Nowoczesne techniki, które wykorzystujemy w naszej klinice, dają nam bardzo skuteczne narzędzia. Nasi lekarze mogą w błyskawicznym tempie przygotować Ci licówki, korony, a także wypełnienia typu onlay, inlay, overlay czy implanty.

  Podejmij słuszną decyzję

  Wybór metody leczenia oczywiście należy do Ciebie. Warto więc poznać wszystkie dostępne, bieżące możliwości, które oferuje protetyka i podjąć przemyślaną decyzję. W Smile Design Clinic łączymy wykorzystanie innowacyjnego sprzętu z wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem. Aktualnie protetyka 3D i system CEREC przyczyniają się do największej satysfakcji naszych Pacjentów. Ta nowoczesna technika opiera się precyzyjnym projekcie komputerowym i ekspresowym wykonaniu uzupełnień braków w uzębieniu w ciągu jednej wizyty.

  Odzyskaj pewność siebie

  Brak zęba lub ukruszone uzębienie sprawiły, że masz niższą samoocenę? To tylko przejściowe – oczywiście jeśli zaczniesz działać i zawalczysz o swoje zdrowie oraz atrakcyjny wygląd. W Smile Design Clinic staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, którzy stracili już wiarę, że będą mogli jeszcze pewnie i szeroko się uśmiechać. Dołożymy wszelkich starań, żeby Twoja pewność siebie wróciła, a kontakty z otoczeniem nie były obarczone kompleksami. Protetyka w naszej klinice to prężny dział, który nastawiony jest na szybki i trwały efekt, w postaci szczerego uśmiechu naszych Pacjentów.

  Zadbaj o zęby w kompleksowy sposób

  Protetyka 3D to doskonały przykład na to jak ewoluuje nauka, której osiągnięcia wykorzystuje współczesna stomatologia. To dzięki niej, w błyskawicznym tempie można uzupełnić braki w uzębieniu i w zaledwie jeden dzień pozbyć się wstydliwych niedoskonałości uzębienia. Jeśli więc zależy Ci na pięknym uśmiechu, skonsultuj z lekarzem, co możesz dodatkowo zrobić, żeby Twoje zęby były w lepszej kondycji.

  Postaw na solidne rozwiązania

  System CEREC jest obecnie najskuteczniejszym i najbardziej solidnym rozwiązaniem, które oferuje protetyka. Nowoczesne licówki, korony, implanty oraz wypełnienia typu onlay, inlay, overlay, są spełnieniem marzeniem dla wszystkich tych, którzy borykają się z brakiem uzębienia. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji na temat najkorzystniejszych rozwiązań, które w przypadku Twojej pełnej akceptacji, wykonamy niezwłocznie. Jeśli więc zależy Ci na poprawie prezencji, nie wahaj się i zacznij działać, a zobaczysz, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

  Protetyka 3D – tu dowiesz się więcej o uzupełnieniach protetycznych. Jeśli chcesz w krótkim czasie cieszyć się pięknym, pełnym uśmiechem – umów się na wizytę w Smile Design Clinic!

  tel. 22 291 80 80 
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • korony ceramiczne

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.