Stomatologia - Warszawa - solidnie i tanio! | Smile Design Clinic

  Codziennie doświadczamy w życiu bardzo różnych sytuacji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Niezależnie jednak od tego, co się wydarza, dobrze mieć świadomość, że wyjątkowa prezencja uzębienia wpływa na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Szczery uśmiech z pięknymi zębami to cecha, która sprawia, że inni nas lubią i zapamiętują. Pragniesz, żeby ludzie Cię szanowali i uwielbiali? Postaraj się więc o perfekcyjną aparycję uśmiechu i rozdawaj go często, a zobaczysz, że Twoja dobra energia wkrótce do Ciebie wróci. Każde działanie wymaga czasu i cierpliwości. Dowiedz się, jak spektakularnie zmienić na lepsze swój wizerunek w trzech krokach i uwierz w swoją niezwykłość!

  Krok 1 – zadbaj o solidne czyszczenie uzębienia

  Wraz z wiekiem oraz upływem czasu, a także wskutek między innymi picia kawy, herbaty czy palenia papierosów, na zębach gromadzi się osad i kamień nazębny. Co istotne, tego rodzaju niedoskonałości mają wpływ nie tylko na wygląd uzębienia, lecz także jego kondycję. Długotrwałe pozostawanie na zębach nalotu i płytki nazębnej ma swoje negatywne konsekwencje zdrowotne w postaci rozwoju próchnicy, a także zwiększenia ryzyka chorób przyzębia. W efekcie tego zaniedbania możesz borykać się z bólem zębów, ich zniszczeniem, a nawet wypadaniem. Warto więc regularnie wykonywać profesjonalny skaling, fluoryzację i piaskowanie, aby móc cieszyć się własnym uzębieniem do końca życia. W Smile Design Clinic wykonamy dla Ciebie pakiet zabiegów czyszczących podczas jednej wizyty!

  Skuteczne wybielanie zębów, czyli krok 2

  Po wykonaniu czyszczenia i piaskowania – Warszawa – pora na spektakularne wybielanie zębów. Choć istnieje szereg metod na rozjaśnienie uzębienia, począwszy od domowych sposobów z użyciem cytryny, banana czy sody, poprzez pasty wybielające, aż po specjalne paski wybielające, może się zdarzyć, że żadna z nich nie przynosi satysfakcjonujących Cię rezultatów. Poza tym, niektóre z tych środków wiążą się z ryzykiem uszkodzenia szkliwa. Dlatego pozbycie się uporczywych przebarwień na zębach dobrze powierzyć w ręce ekspertów. Nasi specjaliści w ciągu zaledwie piętnastu minut mogą dokładnie rozjaśnić Twoje uzębienie za pomocą skutecznego i bezpiecznego żelu Opalescence, nawet o kilka tonów. Profesjonalna stomatologia w Warszawie – w krótkim czasie sprawimy, że Twoje zęby będą równomiernie i perfekcyjnie białe!

  Krok 3 – napraw defekty uśmiechu

  Niestety, zdarza się też, że uzębienie jest tak bardzo zniszczone, że poprawa jego wyglądu jest niemożliwa poprzez wybielanie zębów. W takim przypadku sięgnij po nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje stomatologia. Po pierwsze, wylecz wszystkie ubytki próchnicowe, a potem zapytaj naszego specjalistę, czy w Twoim przypadku sensowne jest założenie licówek kompozytowych, pełnoceramicznych czy może porcelanowych. Ten rewelacyjny sposób na zamaskowanie niedoskonałości uzębienia nie zawsze może być zastosowany. Osoby, które zgrzytają zębami podczas snu, czyli cierpią na bruksizm, a także obgryzają paznokcie, nie powinny zakładać licówek kompozytowych, porcelanowych ani żadnych innych, ze względu na wysokie ryzyko odklejenia się ich. Ponadto, licówki na zęby są niewskazane w przypadku wad zgryzu, próchnicy oraz chorób przyzębia. Zanim zdecydujesz się więc na licówki, skonsultuj swoją decyzję ze specjalistą

  Stomatologia w warszawskiej Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • wybielanie zębów - efekty

  © Smile Design Clinic