Spotkanie z prof. Davidem Suárezem Quintanilla w Smile Design Clinic.

  Jesteśmy już po szkoleniu! Spotkanie z prof. Davidem Suárezem Quintanilla odbyło się 6 września i możemy zaliczyć je do jak najbardziej udanych!  

  Prof. David Suárez Quintanilla – światowy ekspert w dziedzinie ortodoncji

  Profesor David Suárez Quintanilla to jeden z największych ekspertów w dziedzinie ortodoncji na całym świecie. Od wielu lat jest kierownikiem Kliniki Ortodoncji na Uniwersytecie Santiago de Compostella w Hiszpanii. Jego dorobek intelektualny stanowi m.in.: 12 książek stomatologicznych i ortodontycznych oraz 85 artykułów z zakresu ortodoncji. Na swoim koncie ma już 12 nagród i wyróżnień zawodowych.

  Szczególnym osiągnięciem prof. Suáreza w karierze zawodowej było stworzenie techniki łuku prostego z niskim tarciem (SWLF®), charakteryzującej się wydajnością i skróconym czasem leczenia. Profesor Suárez nieustannie pozostaje aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Amerykańskiego Towarzystwa Ortodontycznego  oraz Światowej Federacji Ortodontów.

  W trakcie szkolenia Profesor przekazał nam swoją bezcenną wiedzę

  Podczas wizyty profesora w klinice, nasi lekarze mogli skorzystać z porad oraz nieocenionego, zdobytego na przestrzeni wielu lat doświadczenia prof. Suareza, który konsultował z nimi najtrudniejsze przypadki ortodontyczne w Smile Design Clinic.

  spotkanie-z-davidem-suárezem-quintanilla-smiledesignclinic3

  Dzięki wizycie profesora Davida Suáreza Quintanilla cały zespół biorący udział w wydarzeniu zyskał bezcenną wiedzę oraz rozwinął swoje umiejętności z zakresu ortodoncji. Bez wątpienia pozwolą one w zwiększyć jakość naszych usług  🙂

  Ortodoncja w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  © Smile Design Clinic