Już 6 września - spotkanie z prof. Davidem Suárezem Quintanilla

  Szanowni Państwo,

  6 września, w Smile Design Clinic konsultacje prowadził będzie prof. David Suárez Quintanilla – jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie ortodoncji!

  Po raz kolejny lekarze z naszej kliniki będą mogli zasięgnąć opinii doktora Suáreza, którego dorobek naukowy, osiągnięcia i zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie są bezcenne.

  Bardzo cieszymy się, że możemy ponownie gościć prof. Suareza w naszej klinice. Dla naszych lekarzy to doskonała okazja do wymiany cennych doświadczeń oraz możliwość konsultacji najtrudniejszych przypadków – mówi doktor Barbara Wyszomirska, właścicielka SDC.

  Profesor Suárez to wieloletni kierownik kliniki ortodoncji na hiszpańskim uniwersytecie w Compostela. Jest autorem i współautorem 14 książek z dziedziny stomatologii i ortodoncji, a także 85 artykułów ortodontycznych.To właśnie profesor Suárez – nasz główny konsultant stworzył technikę łuku prostego z niskim tarciem (SWLF®), która charakteryzuje się wydajnością i skróconym czasem leczenia.

  Doktor Suárez jest doświadczonym wykładowcą. Do tej pory, poprowadził 250 kursów w 40 różnych krajach. Przewodniczył czterem i był członkiem aż ośmiu międzynarodowych kongresów. Jego prace i projekty badawcze przyniosły mu 12 nagród i wyróżnień zawodowych. Profesor jest też aktywnym członkiem EOS – Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego, AA0 – Amerykańskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz WFO – Światowej Federacji Ortodontów.

  Attachment
  • SDC_Slider_Suarez

  © Smile Design Clinic