Stomatologia estetyczna - nowoczesna korekta wad zgryzu

  Wadę zgryzu leczy się aparatem ortodontycznym. Niestety, proces leczenia trwa, a osoba, która nosi aparat musi przyzwyczaić się do jego obecności na zębach, gdyż będzie go nosiła przez bardzo długi okres czasu. Na szczęście nowoczesna technologia w zakresie stomatologii AcceleDent pozwala znacznie przyspieszyć ten proces.

  Urządzenie AcceleDent – co to takiego?

  AcceleDent to specjalistyczne urządzenie, które wykorzystuje się w stomatologii estetycznej. Pozwala szybko i skutecznie wyleczyć problemy z uzębieniem, do których zaliczamy krzywy zgryz czy szparę między zębami. Dzięki tej innowacyjnej technologii możemy znacznie przyspieszyć leczenie i pozbyć się aparatu ortodontycznego w błyskawicznym tempie. Co najważniejsze, możemy leczyć się w zaciszu własnego domu w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

  Działanie aparatu AcceleDent

  Pacjent powinien nakładać aparat AcceleDent każdego dnia na 20 minut. Urządzenie wytwarza lekkie wibracje, które przyspieszają leczenie ortodontyczne – nawet o 50%! Skuteczność tej metody potwierdzają specjalistyczne badania kliniczne. Wibracje stymulują cząsteczki, które regulują aktywne komórki kostne, przez co zęby szybciej przesuwają się we właściwą stronę.

  Czy aparat AcceleDent jest bezpieczny?

  Aparat nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności. Jego codzienne stosowanie jest zupełnie bezpieczne dla zdrowia. Jest prosty w użyciu, wygodny i zapewnia osiągnięcie bardzo dobrych efektów w szybkim czasie – informują lekarze z kliniki Smile Design Clinic w Warszawie. Aparatu AcceleDent używa się wraz z innymi ortodontycznymi aparatami stałymi i alignerami w celu przyspieszenia leczenia i ogólnej poprawy wyglądu oraz kształtu zębów. Urządzenie ładuje się po podłączeniu do prądu.

  Zalety innowacyjnego aparatu AcceleDent

  • skrócenie czasu leczenia ortodontycznego
  • skuteczne leczenie niezależnie od rodzaju wady zgryzu pacjenta
  • niewielkie ryzyko powstawania próchnicy
  • nie podrażnia dziąseł
  • małe, niewiele ważące urządzenie
  • urządzenie wygodne w codziennym stosowaniu

  Jak prawidłowo dbać o zęby – aparat AcceleDent

  Zęby należy szczotkować codziennie – rano i wieczorem oraz po każdym posiłku. Powinniśmy czyścić je szczoteczką z miękkim włosiem przez około 3 minuty. Zaleca się wymieniać szczoteczkę co trzy miesiące. Często ignorowanymi elementami podczas podstawowej pielęgnacji zębów jest nić dentystyczna oraz płyn do higieny jamy ustnej. To błąd, ponieważ są one równie ważne, co czyszczenie zębów szczoteczką, gdyż mogą dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Dodatkowo płyny przywracają podstawowe pH w ustach. Dzięki nim możemy szybko pozbyć się wszelkich resztek pokarmowych, które znajdują się na zębach. Nie należy zapominać o regularnych wizytach u stomatologa, dzięki czemu możemy uniknąć poważnych problemów zdrowotnych.

  Przyspiesz leczenie wad zgryzu dzięki nowoczesnej metodzie AcceleDent, dzięki której pozbędziesz się aparatu znacznie szybciej! Więcej informacji o podstawowej pielęgnacji zębów oraz o technice leczenia AcceleDent można znaleźć w naszej klinice Smile Design Clicnic w Warszawie.

  Attachment
  • korekta zgryzu
  • korekta zgryzu

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.