Licówki, korony, implanty | Smile Design Clinic Warszawa

  Do ślubu i wesela trzeba się dobrze przygotować. Warto wyglądać zjawiskowo w tym szczególnym dniu. Modny, elegancki strój i fryzura to absolutna podstawa, żeby czuć się komfortowo, a także lśnić na przyjęciu. Najważniejsze jednak to być sobą i szczerze się uśmiechać. Drogą do osiągnięcia tego stanu jest wiara we własne piękno oraz polubienie w sobie wszystkich cech, jakie mamy. Nie chodzi o to, żeby zapomnieć o wadach, bo to niemal niemożliwe, ale żeby naprawić to, co można, a resztę po prostu zaakceptować. Jeśli więc Twoje zęby nie wyglądają estetycznie, wystarczy, że zaczniesz o nie odpowiednio dbać i poddasz się kilku zabiegom, a z pewnością sytuacja diametralnie zmieni się na lepsze!

  Jak można poprawić wygląd zębów?

  Na wygląd uzębienia ma wpływ kilka czynników. Bardzo ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej, to znaczy szczotkowanie zębów po każdym posiłku oraz czyszczenie przestrzeni międzyzębowych nićmi dentystycznymi. Wraz z upływem czasu na zębach pojawia się osad i płytka nazębna, dlatego dobrze oczyścić je z kamienia nazębnego, to znaczy wykonać skaling i piaskowanie. Skuteczną drogą do uzyskania jaśniejszej barwy uzębienia jest wybielanie, które możesz wykonać w Smile Design Clinic. Tego rodzaju zabieg, z użyciem żelu Opalescence, przeprowadza lekarz w naszym gabinecie, trwa on około 15 minut, a efektem końcowym jest rozjaśnienie zębów nawet o kilka tonów! W przypadku braków w uzębieniu lub defektów, takich jak diastema, nierówności czy widoczne oznaki zniszczenia zębów, możemy w krótkim czasie wykonać dla Ciebie licówki, korony lub implanty, a także uzupełnienia typu inlay, onlay i overlay.

  Licówki sposobem na hollywoodzki uśmiech

  Jeśli poszukujesz rozwiązania, które diametralnie odmieni Twój uśmiechu, z pewnością doskonałym pomysłem będą licówki, które w Smile Design Clinic wykonujemy w ciągu jednej wizyty. Posiadamy nowoczesny system CEREC, który umożliwia ekspresowe zaprojektowanie wymarzonego uzębienia oraz wykonanie solidnych uzupełnień protetycznych, bez konieczności tradycyjnych wycisków. Licówki są obecnie bardzo modne na całym świecie. Z tego rozwiązania korzystają gwiazdy filmowe, znani artyści, a także wszyscy ci, dla których wygląd uśmiechu ma duże znaczenie w życiu zawodowym i osobistym. Licówki są błyskawicznym sposobem na uzyskanie idealnej prezencji zębów.

  Udane wesele, dzięki pewności siebie

  Czeka Cię przyjęcie weselne i zastanawiasz się, jak sprawić, żeby Twoja samoocena się poprawiła? Wstydzisz się szeroko uśmiechać ze względu na nieestetycznie prezentujące się zęby? W takim razie pozwól, że nasi eksperci ze Smile Design Clinic pomogą Ci w metamorfozie uzębienia. Oferujemy leczenie, które jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Czasem wystarczy wybielanie zębów, żeby odzyskać pewność siebie. Zdarza się też, że kluczową rolę w poprawie aparycji odgrywają licówki. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie są zęby. Jesteśmy specjalistami od poprawy prezencji uśmiechu, więc jeśli chcesz mieć idealne uzębienie, z pewnością Ci pomożemy!

  Doskonałe zęby – dobre pomysły na przyszłość

  Jak sprawić, żeby uśmiech rewelacyjnie wyglądał przez cały rok? Jeśli chodzi o kolor uzębienia, to wystarczy, że będziesz regularnie wykonywać skaling i piaskowanie zębów, czyli co sześć miesięcy oraz powtarzać wybielanie zębów raz na dwa lata. Kolejną kwestią, która ma wpływ na poprawę wizerunku uśmiechu, jest kontrola stomatologiczna i leczenie ubytków próchniczych w jak najwcześniejszej fazie. Zadbaj też o szybkie uzupełnienie brakujących zębów, jeśli zajdzie taka potrzeba. W Smile Design Clinic licówki, korony oraz implanty wykonujemy niezwykle precyzyjnie i ekspresowo!

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • stomatolog - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.