Stomatologia estetyczna | Smile Design Clinic | Warszawa

  W codziennej pielęgnacji pamiętasz prawie o wszystkim – o lśniących włosach, gładkiej skórze i promienistej cerze. Zdarza się zapewne, że zapominasz o swojej największej ozdobie, czyli olśniewającym uśmiechu! Zdrowe i białe zęby, bez przebarwień i krzywizn, dodadzą Ci uroku i pewności siebie. Właśnie dla zapewnienia pięknego wyglądu zębów, rozwinęła się stomatologia estetyczna. Sprawdź jakie dobrodziejstwa znajdują się w ofercie stomatologii estetycznej i ciesz się olśniewającym uśmiechem już dziś!

  Przywróć biel swoim zębom

  Dzięki zabiegowi wybielania zębów, lśniący uśmiech zobaczysz nie tylko w reklamie, lecz we własnym lustrze. Wiesz, że skuteczne wybielanie zębów możesz od teraz w bezpieczny sposób przeprowadzić również we własnym domu? Jest to możliwe dzięki preparatowi Nite White. Na czym polega jego skuteczne działanie? Podczas wizyty u stomatologa, lekarz pobierze odcisk Twoich zębów, w celu wykonania nakładek, dopasowanych specjalnie do Ciebie. Wraz z nakładkami otrzymasz specjalny preparat Nite White. Dalszą część wybielania zębów wykonasz bez żadnego wysiłku samodzielnie. Wystarczy, że przez kolejne 2 tygodnie będziesz nosił nakładki wypełnione żelem Nite White. Możesz nakładać je na kilka godzin dziennie lub na noc.

  Jeżeli jesteś niecierpliwy, to stomatologia estetyczna oferuje Ci również natychmiastowy efekt wybielania zębów. Uzyskasz go w gabinecie stomatologicznym, dzięki zastosowaniu żelu Opalescence. Lekarz po uprzednim zabezpieczeniu Twoich zębów, nałoży żel na kilkanaście minut, po czym usunie go specjalnym ssakiem. A Ty będziesz mógł chwalić się olśniewającym uśmiechem od ucha do ucha!

  Pozbądź się niedoskonałości zębów

  Bywa, że naturalne piękno Twojego uśmiechu, jest zaburzone przez różnego rodzaju niedoskonałości. Wymienić można chociażby przebarwienia zębów, ich nieodpowiedni kształt, nieestetyczne przerwy między zębami. Jednak to wcale nie oznacza, że musisz zapomnieć o olśniewającym uśmiechu! Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna, oferując zastosowanie licówek. Licówki to nic innego jak cienkie płytki ceramiczne, które stomatolog przymocuje klejem do przedniej części Twoich zębów. Przed zabiegiem Twoje zęby zostaną oczyszczone i zeszlifowane, specjalista pobierze ich odcisk, w celu dopasowania kształtu licówek. W ten prosty sposób wizualnie poprawisz wygląd zębów, ukryjesz przebarwienia i krzywizny.

  Zapomnij o brakach w uzębieniu

  Nic tak nie odbiera pewności siebie w kontaktach z innymi, jak braki w uzębieniu. Skutecznie psują wizerunek i odbierają uśmiechowi cały jego urok. Jednak dla współczesnej stomatologii estetycznej, braki w uzębieniu nie stanowią problemu. Pojedyncze braki możesz uzupełnić za pomocą koron. Zastanawiasz się na czym polega ich zastosowanie? Korony, to specjalne, protetyczne uzupełnienia, których zadaniem jest zakrycie i poprawa wyglądu zęba, który uległ uszkodzeniu. Aby uzyskać naturalny efekt, stomatolog pobierze odcisk uprzednio oszlifowanego zęba. Korona zostanie dopasowana kształtem, jak i kolorem do Twoich zębów, po czym zacementowana.

  Stomatologia estetyczna przewiduje również rozwiązania w przypadku dużych braków w uzębieniu, gdy uszkodzeniu uległ cały lub kilka zębów. W tym celu stosuje się mosty, czyli szeregi koron. Lekarz przytwierdza je do zdrowych zębów bądź do implantów. Nie musisz się obawiać o estetykę zębów, mosty są doskonale dopasowane do kształtu i naturalnej barwy zębów.

  Jeżeli przeszkadzają Ci niedoskonałości zębów, to nie masz z czym zwlekać, umów się na wizytę w Smile Design Clinic w Warszawie i ciesz się olśniewającym uśmiechem. Czekamy na Ciebie!

  Attachment
  • Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.