Aparat ortodontyczny | Smile Design Clinic Warszawa

  Zimowa aura za oknem, spotkanie z bliskimi przy wigilijnym stole, choinka, prezenty i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że zaczynasz marzyć? To bardzo dobrze, ponieważ pragnienia nas uskrzydlają. Jedno z nich to idealne i piękne zęby? Wspaniale! Jeśli uważasz, że jest już za późno i nie masz na to czasu, to czeka Cię niespodzianka. Jak napisała, w jednej ze swoich książek, Lucy Maud Montgomery – “Nikt nie jest za stary na marzenia. Tak jak marzenia nigdy się nie starzeją”. Nie poddawaj się więc i uwierz w swoje pragnienia! Dziś podpowiadamy jak w kilku krokach sprawić, aby zęby były doskonałe! Sprawdź to i dowiedz się więcej!

  Przyjdź na wizytę kontrolną

  Zacznij od pierwszego kroku, czyli przyjdź na wizytę kontrolną. Nasi eksperci ocenią stan Twojego uzębienia i doradzą, jakie zabiegi należy wykonać, aby kompleksowo zadbać  o zęby. Możemy zaproponować Ci nowoczesne leczenie próchnicy metodą ICON, polegające na małoinwazyjnym wypełnieniu ubytku, z wykorzystaniem płynnej żywicy. Technika ta pozwala na leczenie początkowych zmian próchnicowych, bez utraty szkliwa i borowania. W przypadku bardziej zaawansowanej próchnicy, zachęcamy do wypełnienia materiałem światłoutwardzalnym, czyli kompozytowym, które jest bardzo estetyczne i nie różni się kolorem od wypełnianego zęba.

  Zadbaj o profesjonalne czyszczenie

  Kolejnym krokiem do uzyskania wspaniałego uśmiechu jest usuwanie kamienia nazębnego. Zwróć uwagę, że usuwanie kamienia jest niezwykle pomocne w zachowaniu estetyki uśmiechu i ma ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale również na kondycję zębów i higienę jamy ustnej. Dlatego dobrze jest regularnie dbać o profesjonalne czyszczenie i pilnować, żeby kamień był na bieżąco usuwany. Potem możesz również wykonać, pod okiem naszych specjalistów, profesjonalne wybielanie i zniewalający uśmiech gotowy!

  Załóż aparat ortodontyczny, niezależnie od wieku

  Korekcja wad uzębienia to często skomplikowany proces. Nie zrażaj się jednak trudnościami w drodze do spełnienia swoich marzeń. W Smile Design Clinic znajdziesz fachową pomoc i porady, związane z indywidualnie dobranym leczeniem, stworzonym specjalnie dla Ciebie! Jesteśmy gotowi pomóc w każdym przypadku – niezależnie od tego, ile masz lat. Doświadczenie naszej kliniki pokazuje, że człowiek dorosły, może z powodzeniem nosić aparat ortodontyczny, który jest skutecznym sposobem na prostowanie zębów. Tym samym, obalamy stereotypy, że aparat ortodontyczny jest przeznaczony tylko dla młodych ludzi! Zęby można leczyć i korygować przez całe życie. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej! Jeśli więc postanowisz, że chcesz poddać się leczeniu, a Twoje zęby mają być idealnie proste, dobierzemy dla Ciebie aparat ortodontyczny i zaproponujemy kilka alternatyw do wyboru. Wszystko w zależności od Twoich preferencji i możliwości finansowych. Warto wspomnieć, że jednym z nowoczesnych rozwiązań, popularnym wśród osób dorosłych, są nakładki typu Clear Aligner lub Invisalign. Przezroczyste nakładki to system, który pozwala na niewidoczną korekcję uzębienia, wygodną i uwielbianą przez Pacjentów. Jeśli więc wkroczysz na ścieżkę prostowania zębów, może się okazać, że już sam proces tej naprawy będzie zaskakujący, a Twój aparat ortodontyczny prawie niewidzialny dla innych!

  Uzupełnij braki w uzębieniu w jeden dzień

  Krępuje Cię świadomość, że masz braki w uzębieniu? Zupełnie niepotrzebnie. W Smile Design Clinic poradzimy sobie z wypełnieniami typu – korony, licówki, wypełnienia pośrednie inlay, onlay, overlay, w zaledwie jeden dzień. Wykorzystujemy innowacyjny system CEREC, pozwalający na zaprojektowanie i wykonanie uzupełnień protetycznych w ciągu jednej wizyty!

  Smile Design Clinic – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci błyskawicznie spełnić marzenie o doskonałych zębach!

   

  Attachment
  • wybielanie zebow cena

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.