Protetyka ekspresowo! | Smile Design Clinic Warszawa

  Wybierasz się na bal sylwestrowy i chcesz wyglądać perfekcyjnie? Stresujesz się, że pozostało mało czasu? Oryginalny strój, ekstrawaganckie buty, zimowy płaszcz i modne dodatki to absolutny must-have na tak huczną imprezę! Martwi Cię jednak, że Twój uśmiech wymaga naprawy i to szybkiej? Spokojnie, zajmij się znalezieniem zjawiskowego kostiumu, a my weźmiemy w opiekę Twoje zęby tak, żeby były powodem dumy i radości! Czasem wystarczy jedna wizyta, aby wykonać zabiegi, które pozwolą Ci się cieszyć fenomenalnym uśmiechem!

  Ekspresowa protetyka 3D – zaleta systemu CEREC

  Współczesna protetyka mierzy się z najtrudniejszymi wyzwaniami w ekspresowym tempie. System CEREC umożliwia wykonanie, takich uzupełnień jak:

  • licówki pełnoceramiczne,
  • korony pełnoceramiczne,
  • endokorony ceramiczne,
  • wypełnienia typu onlay, inlay, overlay.

  Jak wygląda zabieg z użyciem systemu CEREC?

  Nasi specjaliści ze Smile Design Clinic najpierw oczyszczą  Twoje zęby z próchnicy i poprzednich wypełnień. Następnie pobiorą wirtualny wycisk i zaprojektują kształt zęba, który zobaczysz na monitorze komputera. Kolejny etap zabiegu to wirtualna odbudowa zęba, a także dokładny wybór koloru i materiału. Potem pozostaje tylko umieszczenie wypełnienia w specjalnym piecu i zacementowanie go na swoim miejscu! Brzmi niewiarygodnie? A jednak to prawda – czynności związane z wykonaniem zabiegu, można zamknąć w ciągu jednej wizyty! To dlatego protetyka 3D tak szybko zdobywa serca Pacjentów na całym świecie, ponieważ oszczędza ich czas, zwiększa komfort i poprawia wygląd w jeden dzień!

  Co jeszcze może poprawić Twój wizerunek w krótkim czasie?

  Protetyka 3D to nie jedyna metoda, która może w krótkim czasie poprawić Twój wygląd. Jeśli więc zależy Ci na korzystnej zmianie uśmiechu, skorzystaj z naszego doświadczenia i zdecyduj się na usuwanie kamienia nazębnego oraz profesjonalne czyszczenie zębów. W skład pakietu oczyszczającego zęby wchodzi:

  • skaling,
  • piaskowanie,
  • polerowanie,
  • fluoryzacja.

  Dokładne usuwanie kamienia nazębnego i oczyszczanie zębów, wpływa nie tylko na polepszenie ich prezencji, ale również przyczynia się do poprawy higieny jamy ustnej. Kamień nazębny jest bowiem doskonałym środowiskiem do rozwoju bakterii, które mogą przyczynić się do próchnicy oraz chorób dziąseł, na przykład paradontozy.

  Wybielanie – kolejny sposób na błyskawiczne udoskonalenie uśmiechu

  Sylwester czy zabawy karnawałowe to najczęściej duże sale z wieczornym, kolorowym lub ultrafioletowym oświetleniem. W takich warunkach barwa zębów odgrywa ogromne znaczenie. Warto zdecydować się więc na bezpieczne wybielanie, przeprowadzone pod okiem ekspertów. Nasi specjaliści chętnie i szybko pomogą Ci w uzyskaniu maksymalnych efektów. A co możemy Ci konkretnie zaproponować? Aktualnie dysponujemy dwoma, prostymi, ale skutecznymi rozwiązaniami:

  • wybielanie preparatem Opalescence w gabinecie – polega na użyciu żelu, który jest aplikowany bezpośrednio na zęby i pozostaje na nich przez około 10-15 minut, a następnie lekarz usuwa go przy pomocy ssaka stomatologicznego,
  • nakładkowe wybielanie Nite-White, do samodzielnego użycia w domu – są to przezroczyste nakładki, dokładnie dopasowane do Twoich zębów, które należy nosić kilka godzin dziennie lub w nocy przez okres 2 tygodni.

  W sytuacji, kiedy zależy Ci na czasie, najkorzystniejszym będzie wybór pierwszej, proponowanej opcji, czyli wybielanie w gabinecie.

  O czym należy pamiętać po wybielaniu zębów?

  Po zabiegu, jakim jest wybielanie zębów, pamiętaj, że bardzo ważna jest tak zwana “biała dieta” przez okres minimum 48 godzin, a najlepiej przez 14 dni po zabiegu. Na czym polega “biała dieta”? Na unikaniu wszelkich pokarmów, napojów i przypraw, które mogą zabarwić zęby. Zabronione są między innymi: jagody, buraki, kawa, herbata, kakao, czerwone wino, kurkuma.

  Smile Design Clinic – tu znajdziesz protetykę 3D na wysokim poziomie! Zapraszamy!

   

  Attachment
  • wybielanie lampa - cena

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.