Protetyka CEREC | Smile Design Clinic Warszawa

  Wiele osób po utracie zębów załamuje się, ponieważ trudno zaakceptować z dnia na dzień kompletnie inny wygląd. W efekcie ekstrakcja powoduje najczęściej unikanie kontaktów społecznych i pogłębia poczucie niezadowolenia z siebie. Tymczasem współczesna protetyka stomatologiczna posiada nowoczesne narzędzia, które pozwalają odzyskać piękno uśmiechu w krótkim czasie. Nie ma więc powodu, żeby zadręczać się brakami w uzębieniu czy kompleksami z tym związanymi. Chcesz zachować pogodę ducha i emanować radością, mimo upływającego czasu z rewelacyjnie prezentującym się uśmiechem? Pozwól naszym ekspertom na działanie i przygotuj się na przeżycie wielu dobrych chwil!

  Wyrwanie zęba – zmiana na lepsze

  W naszym społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że wyrwanie zęba to koniec atrakcyjności. Nic bardziej mylnego! Ekstrakcja może być szansą na zupełnie nowy, odświeżony wizerunek i o wiele ładniej wyglądające uzębienie niż wcześniej. Jeśli więc jesteś już po zabiegu usuwania zęba, pora pomyśleć o solidnym wypełnieniu protetycznym. Jesteś wart tego, żeby każdego dnia rano dumnie uśmiechać się nie tylko do lustra, lecz także bezpośrednio do innych. Interesują Cię implanty – Warszawa – zgłoś się do nas, otoczymy Cię fachową opieką i profesjonalnym leczeniem!

  W jaki sposób odzyskać estetyczny wygląd uśmiechu?

  Możliwości protetyki stomatologicznej są naprawdę imponujące. Dzięki nowoczesnej technologii CEREC możemy wykonać pełnoceramiczne korony, licówki, wypełnienia typu onlay/inlay, overlay, mosty, a także protezy zębowe w ciągu jednej wizyty. To doskonały sposób na odzyskanie estetycznego uśmiechu, który służy przez lata. Fenomenalne rozwiązanie daje perspektywę metamorfozy wszystkim tym, którzy borykają się z problemem braków w uzębieniu. Jeśli więc interesują Cię implanty – Warszawa, protezy zębowe, mosty, korony czy odbudowy po leczeniu kanałowym, wystarczy, że zgłosisz się do nas, a być może już tego samego dnia Twoja aparycja gruntownie zmieni się na lepsze!

  Jak wygląda leczenie systemem CEREC?

  Leczenie systemem CEREC polega na wykorzystaniu technologii CAD/CAM. Dzięki temu lekarz może za pomocą kamery wewnątrzustnej wykonać trójwymiarowy skan uzębienia. Eliminuje to konieczność pobierania tradycyjnych wycisków. Potem specjalista ma już widok dotychczasowego uzębienia wraz z podglądem planowanego uzupełnienia. Po zakończeniu tego procesu i zaakceptowania projektu przez pacjenta, stomatolog przystępuje do wykonania odbudowy protetycznej za pomocą frezarki. Urządzenie niezwykle precyzyjnie wycina z ceramicznych bloczków rekonstrukcję każdego zęba, który zostaje potem zacementowany w jamie ustnej pacjenta w ciągu 2-3 godzin od momentu rozpoczęcia leczenia. Jeśli więc interesuje Cię tego rodzaju innowacyjna i szybka protetyka, cennik oraz szczegóły dotyczące zabiegu – skontaktuj się z nami.

  Na czym polega fenomen protetyki 3D?

  Fenomen protetyki 3D polega na wysokiej jakości wykonania rekonstrukcji zębów, przy jednoczesnym zachowaniu ekspresowego tempa leczenia. Pacjenci mogą więc liczyć na dopasowanie wyglądu korony, licówki czy protezy zębowej zgodnie z ich oczekiwaniami. Protetyka stwarza więc ogromne możliwości na miarę XXI wieku! CEREC to błyskawicznie wykonane uzupełnienia, takie jak korony, mosty, licówki oraz protezy zębowe.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie CEREC? Zobacz na czym polega leczenie w naszej klinice na poniższych filmach!

   

  f

  f


  System CEREC w Smile Design Clinic – tutaj dowiesz się więcej. Aby omówić się na wizytę, zadzwoń:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  f

  Attachment
  • protetyka 3d - efekty

  © Smile Design Clinic