CEREC - przebieg leczenia | Smile Design Clinic Warszawa

  CEREC to prawdziwe odkrycie protetyki. W naszej klinice wykorzystujemy ten system do trwałej i błyskawicznej odbudowy zębów. Pacjenci mogą cieszyć się pełnym, estetycznym uśmiechem już po jednej wizycie! Zobacz jak wygląda profesjonalne leczenie z użyciem systemu CEREC w Smile Design Clinic! 

  Przebieg leczenia w naszej klinice

  W klinice Smile Design Clinic już od lat stosujemy nowoczesny system CEREC. Nasi Pacjenci chwalą tę technologię za bardzo naturalne, estetyczne efekty oraz najwyższą trwałość powstałych koron, mostów czy licówek.


  odstep

  System CEREC – na czym polega leczenie?

  CEREC to nowoczesna technologia, która z powodzeniem zastępuje manualne wyciski i tradycyjne frezarki stomatologiczne. System umożliwia wykonanie wszelkich uzupełnień ceramicznych takich jak korony, wkładów koronowe, mosty i licówki podczas zaledwie jednej wizyty. To doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów, którym zależy na szybkiej i niezawodnej odbudowie uzębienia. Leczenie można podzielić na kilka etapów:

  1. Stomatolog pobiera od Pacjenta skan wewnątrzuszny używając w tym celu niewielkiej kamery. Trwa to tylko kilka sekund.
  2. Na podstawie pobranego skanu, powstaje dokładny projekt odbudowy. Pacjent może zobaczyć efekt końcowy na ekranie monitora.
  3. Frezarka CEREC buduje ceramiczną odbudowę zęba. Jej praca jest sterowana komputerowo.
  4. Stomatolog cementuje obudowę w jamie ustnej.

  System CEREC działa precyzyjnie i bardzo szybko, dlatego na jednej wizycie możliwe jest zarówno odbudowanie pojedynczego zęba, jak i całkowita metamorfoza uśmiechu. Zaawansowana technologia w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami stomatologa to gwarancja sukcesu!


  Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice! 

  22 291 80 80

  © Smile Design Clinic