CEREC | Smile Design Clinic, Warszawa

  Zależy Ci na szybkiej odbudowie zęba? Teraz to możliwe! Innowacyjny system CEREC pozwala na przygotowanie odbudowy i umocowanie jej w jamie ustnej pacjenta już podczas jednej wizyty. Dowiedz się, na czym dokładnie polega jego działanie.

  CEREC – jedna wizyta zamiast czterech!

  Jeśli masz ubytki w uzębieniu i zależy Ci na szybkim ich uzupełnieniu, proponujemy Ci leczenie protetyczne z zastosowaniem metody CEREC.

  CEREC – na czym polega jego działanie?

  CEREC to nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje technologię CAD/CAM. System dostępny jest w klinice stomatologicznej Smile Design Clinic w Warszawie. CEREC umożliwi Ci szybkie, jednowizytowe leczenie bez konieczności współpracy z pracownią protetyczną. W ciągu kilku minut przygotowuje pełnoceramiczną i idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb odbudowę.

  CEREC – jak wygląda wizyta?

  Na początku wizyty stomatolog przy pomocy specjalnej kamery doustnej pobierze wizualny wycisk Twoich zębów, na podstawie którego zostanie przygotowane dla Ciebie uzupełnienie. Komputerowy wycisk  z największą dokładnością odwzorowuje uzębienie. System umożliwi Ci też obejrzenie uzyskanego obrazu 3D pod każdym kątem.

  Wizualny wycisk zostanie następnie przetworzony – tak aby stworzyć dla Ciebie nowy model odbudowy protetycznej. System wybierze następnie optymalny kolor nowego uzupełnienia.

  Ogromną zaletą CEREC jest to, że umożliwia Twoje uczestnictwo w całym procesie tworzenia odbudowy. Praca protetyczna jest wykonywana  przy pomocy specjalnej frezarki (trwa kilkanaście minut). Gotowe uzupełnienie lekarz założy Ci podczas tej samej wizyty.

  Uzupełnienia protetyczne w systemie CEREC

  Urządzenie CEREC umożliwia wykonanie koron, mostów, odbudowy na implantach, odbudowy po leczeniu kanałowym – onlay, inlay, overlay czy licówek.

  • wypełnienia inlay/onlay/overlay – są alternatywą dla tradycyjnych wypełnień kompozytowych, różnią się między sobą zakresem pokrycia brakujących tkanek zęba;
  • licówki pełnoceramiczne – to cienkie ceramiczne płytki, które mocuje się na przedniej powierzchni zębów, sprawdzają się do estetycznej korekty zębów;
  • endokorony ceramiczne – pozwalają na całkowitą rekonstrukcję zęba po leczeniu kanałowym;
  • korony pełnoceramiczne –są bardzo estetyczne i trwałe, wyglądają jak naturalne zęby.

  Zalety systemu CEREC:

  • kompletne leczenie protetyczne podczas jednej wizyty,
  • możliwość wykonania trwałej i estetycznej odbudowy,
  • odbudowa jest idealnie dopasowana do uzębienia pacjenta.

  Jeśli nie chcesz czekać na odbudowę zęba wykonaną w pracowni protetycznej lekarze z naszej kliniki zaproponują Ci wykonanie tej usługi w ciągu 2 godzin – wszystko dzięki systemowi CEREC. Nowoczesne rozwiązania w stomatologii przekładają się na zadowolenie pacjentów.
  Więcej informacji na ten temat uzyskasz w naszej klinice w Warszawie. Zapraszamy!

  Attachment
  • CERC szybka odbudowa zęba w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.