Stomatologia | Smile Design Clinic Warszawa

  O tym, że piękny wygląd zębów potrafi zawrócić w głowie, nie trzeba nikogo przekonywać. Nic tak nie robi wrażenia na innych, jak śliczne, białe i równe uzębienie. Chcesz pozytywnie zaskoczyć innych? Zależy Ci na dobrej opinii otoczenia? Zadbaj więc o swoje zęby, a wkrótce zobaczysz imponujące efekty w postaci lepszych kontaktów interpersonalnych oraz większej pewności siebie. Masz kłopot z akceptacją prezencji swojego uśmiech i pragniesz efektywnej zmiany? Z pomocą naszych specjalistów poradzisz sobie z tym wyzwaniem w mgnieniu oka!

  Nie ma problemu, którego nie można rozwiązać!

  Twój uśmiech nie jest powodem do dumy? Wstydzisz się rozmawiać i śmiać, zwłaszcza wśród nieznajomych osób? To zrozumiałe i oczywiste! Każdy, kto ma jakiś defekt dotyczący swojego wyglądu, czuje się niepewnie. Zacznij więc od małych kroków, które z pewnością przyczynią się do dalszej poprawy sytuacji i nie poddawaj się! Jeśli masz zniszczone i nieestetycznie wyglądające zęby, nasi eksperci od stomatologii zachowawczej pomogą Ci w pierwszej kolejności wyleczyć uzębienie z próchnicy. Potem należy usunąć kamień nazębny i wykonać piaskowanie, żeby pozbyć się żółtego nalotu, a także poprawić kondycję zębów. W ten sposób w krótkim czasie rozpoczynamy poprawę stanu zdrowia i urody Twojego uśmiechu! Rozpocznij z nami dążenie do doskonałości Twojego uzębienia!

  Tajemnica pięknego uśmiechu

  Sekretem olśniewającego uśmiechu jest regularna dbałość o zęby. Wskazana jest odpowiednia higiena jamy ustnej, to znaczy szczotkowanie uzębienia oraz czyszczenie przestrzeni międzyzębowych po każdym posiłku, a także używanie przynajmniej raz dziennie płynu do płukania jamy ustnej. To działania, które systematycznie wykonywane przynoszą efekt w postaci zdrowych, wolnych od próchnicy zębów. Kolejnym, ważnym aspektem, który ma wpływ na rewelacyjny stan uzębienia, są kontrole lekarskie u specjalisty stomatologii zachowawczej. Wyleczone ubytki to podstawa, która pozwala wejść na wyższy poziom dbania o zęby. Jeśli więc dobry stomatolog, to tylko w Smile Design Clinic! Śliczny uśmiech zaczyna się od podjęcia decyzji o przestrzeganiu zasad higieny jamy ustnej, a także podjęciu leczenia próchnicy.

  Stomatologia estetyczna – zabiegi, które upiększają zęby

  W celu poprawienia wyglądu uzębienia można wykonać kilka zabiegów stomatologii estetycznej. W pierwszej kolejności dobrze poddać się zabiegom oczyszczania zębów, w pakiecie – skaling + piaskowanie + polerowanie + fluoryzacja. Potem można przeprowadzić wybielanie zębów pod okiem lekarza na dwa różne sposoby. Pierwszą alternatywą jest jednorazowe rozjaśnianie uzębienia w gabinecie, a drugą  – samodzielne wybielanie przez dwa tygodnie za pomocą przygotowanych przez naszego lekarza przeźroczystych nakładek, zawierających specjalny preparat wybielający.

  Bez bólu i z przyjemnością – wizyta u nowoczesnego stomatologa

  Boisz się bólu na samą myśl o wizycie u dentysty? Zupełnie niepotrzebnie! U nas, w Smile Design Clinic stosujemy znieczulenie i sedację wziewną gazem rozweselającym. Podczas leczenia nie będziesz więc cierpieć ani znosić nieprzyjemnych dolegliwości! Zacznij z nami przygodę zdobywania szczytu możliwości wydobycia piękna z Twoich zębów!

   

  Stomatologia w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • KLINIKA STOMATOLOGICZNA - SRODMIESCIE

  © Smile Design Clinic