Dobry ortodonta dziecięcy dr Katarzyna Klimek-Jaworska | Warszawa | Smile Design Clinic
  • Specjalista ortodonta
  • ZOBACZ NASZ KANAŁ:

Specjalista ortodonta, ortodonta dziecięcy

Z wynikiem ponad dobrym ukończyła Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W 2009 rozpoczęła specjalizację z ortodoncji w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Od 2009 r. członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdała z wyróżnieniem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie (drugi wynik w województwie mazowieckim). Uczestniczka licznych kursów z zakresu stomatologii i ortodoncji. W latach 2005-2007 członek Samorządu Studenckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (odpowiedzialna za kierunek lekarsko-dentystyczny) oraz członek koła naukowego przy Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (lata 2006-2007). W latach 1999–2000 laureatka stypendium naukowego Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce.
W Smile Design Clinic zajmuje się ortodoncją. Pacjenci cenią Ją za wiedzę, pogodne usposobienie, uśmiech i życzliwość. Świetnie sprawdza się jako ortodonta dziecięcy.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

© Smile Design Clinic