Licówki na zęby - Warszawa | Smile Design Clinic Warszawa

  Jeśli Twój uśmiech pozostawia wiele do życzenia, dowiedz się, co warto zrobić, żeby poprawić jego wygląd i zarazem swoje samopoczucie! Piękne zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że czujemy się, a także jesteśmy postrzegani jako bardziej atrakcyjni. Sprawdź siedem pomysłów na poprawę prezencji uzębienia.

  Usuwanie kamienia nazębnego – zabieg, który odmładza i leczy

  Precyzyjnie wykonane usuwanie kamienia nazębnego przez stomatologa to zabieg, który pozwala na poprawę nie tylko wyglądu uzębienia, lecz także jego kondycji. Nagromadzona płytka nazębna przyczynia się do rozwoju próchnicy, wskutek czego zęby psują się, a nawet wypadają. Regularnie powtarzany skaling zapobiega także paradontozie. Najlepiej powtarzać go systematycznie, co sześć miesięcy.

  Piaskowanie zębów – sposób na pozbycie się nalotu i przebarwień

  Wskutek upływu czasu i starzenia organizmu, a także picia herbaty i kawy zęby pokrywa żółty nalot oraz stają się one poszarzałe. W takim przypadku świetnie sprawdza się piaskowanie zębów, które możesz wykonać w Smile Design Clinic w błyskawicznym tempie.

  Fluoryzacja – wzmocnienie i ochrona zębów

  Nienaganna prezencja zębów wynika z dbałości o ich zdrowie. Z tego powodu zabieg fluoryzacji jest szczególnie istotny w profilaktyce przeciwpróchniczej. To skuteczny sposób na wzmocnienie szkliwa i podtrzymanie efektów skalingu oraz piaskowania zębów.

  Wybielanie zębów – olśniewająca biel uśmiechu

  Nie zawsze zęby wyglądają naturalnie świeżo, dlatego dobrze wykonać profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów w Smile Design Clinic, przeprowadzone przez doświadczonego stomatologa. Zabieg pozwoli Ci odzyskać pewność siebie dzięki temu, że rozjaśni Twoje zęby o kilka tonów! Tak zadbany uśmiech olśniewa przy każdym otwarciu ust.

  Aparat ortodontyczny – proste zęby bez kompleksów

  Krzywe zęby czy wady zgryzu są często przyczyną zahamowań w kontaktach z innymi ludźmi. Nie warto jednak wpędzać się w niepotrzebne kompleksy! Nasi specjaliści pomogą Ci naprawić defekty uzębienia za pomocą aparatu ortodontycznego. Wystarczy zapisać się do ortodonty i rozpocząć leczenie, a potem będzie już tylko lepiej!

  Nakładki na zęby – nowoczesny sposób na korekcję uzębienia

  Jednym z najnowocześniejszych sposobów na korekcję uzębienia są przezroczyste nakładki na zęby. To doskonała alternatywa dla osób, które poszukują innowacyjnego leczenia ortodontycznego. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nakładki na zęby typu orthocaps, Invisalign czy Clear Aligner można wyjąć w dowolnym momencie, na przykład na randkę!

  Licówki na zęby – skuteczna metoda spektakularnej przemiany wizerunku

  Szybką i skuteczną metodą na spektakularną przemianę wizerunku są licówki na zęby. W naszej klinice możesz wykonać tego rodzaju uzupełnienie protetyczne w ciągu jednej wizyty. Korzystamy z nowoczesnego systemu CEREC, który pozwala na cyfrowe zaprojektowanie i wykonanie licówek na zęby w zaledwie kilkadziesiąt minut!

  Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje o licówkach na zęby, metodach wybielania zębów czy leczenia ortodontycznego, skontaktuj się z
  warszawską kliniką Smile Design Clinic i umów się na wizytę! Stomatolog i ortodonta są do Twojej dyspozycji!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • licówki na zęby - efekty

  © Smile Design Clinic