"Uśmiech dla Dwojga" - tylko do 14 lutego! - Smile Design Clinic

  Święto Zakochanych to doskonały powód do uśmiechu – dlatego u nas Walentynki trwają już od początku lutego! Wiemy, jak ważny jest uśmiech w kontaktach międzyludzkich. Aby służył nam jak najdłużej, warto dbać o niego i odwiedzać gabinet stomatologiczny raz na pół roku.

  Akcja “Uśmiech dla Dwojga” jest skierowana do wszystkich, którzy posiadają swoją drugą połówkę – bez względu na to, czy jest to przyjaciel, członek rodziny, czy sympatia 🙂 Skorzystajcie razem z naszego rabatu – 50% na zabieg higienizacji dla każdego uczestnika. W trakcie wizyty w naszej klinice czeka Was:

  • piaskowanie,
  • skaling,
  • polerowanie,
  • fluoryzacja.

  Higienizację wykonuje się w celu oczyszczenia zębów z kamienia nazębnego, a także zabezpieczenia zębów przed próchnicą. Jest niezwykle pomocny w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej, a jego wykonywanie zalecane jest raz na pół roku.

  Zarejestruj siebie oraz bliską Ci osobę w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numerem telefonu (22) 291 80 80. Przy rejestracji prosimy o podanie hasła akcji “Uśmiech Dla Dwojga”.

  Otrzymacie od nas rabat, umożliwiający każdemy z Was wykonanie higienizacji za połowę ceny. Promocja obowiązuje w terminie od 1 do 14 lutego 2018 roku.

  Czekamy na Was w Smile Design Clinic! 🙂

  Regulamin akcji: http://www.smiledesignclinic.pl/regulamin-akcji-promocyjnej-usmiech-dla-dwojga/

  Attachment
  • SDC_usmiechdladwojga_cover

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.