"Uśmiech dla Dwojga" - higienizacja za pół ceny - Walentynki 2019 !

  Nadchodzące Święto Zakochanych to doskonały powód do uśmiechu – dlatego u nas Walentynki trwają już od pierwszych dni lutego! Jako profesjonaliści, wiemy jak ważne znaczenie ma uśmiech w kontaktach międzyludzkich. Aby służył nam jak najdłużej, warto dbać o niego i odwiedzać gabinet stomatologiczny przynajmniej raz na pół roku.

  Nasza walentynkowa akcja “Uśmiech dla Dwojga” jest skierowana do wszystkich tych, którzy posiadają swoją drugą połówkę – bez względu na to, czy jest to przyjaciel, członek rodziny, czy sympatia 🙂 Zarejestrujcie się telefonicznie na wizytę w terminie od 8 do 15 lutego. Dzięki temu uzyskacie 50% rabatu dla jednej osoby na jednorazowe zabiegi higienizacji, takie jak:

  • skaling,
  • piaskowanie,
  • polerowanie,
  • fluoryzacja.

  Higienizację wykonuje się w celu oczyszczenia zębów z kamienia i osadu nazębnego, a także ochrony uzębienia przed próchnicą. Taki zabieg jest niezwykle pomocny w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Zalecamy wykonywać go przynajmniej raz na pół roku.

  Zarejestruj siebie oraz bliską Ci osobę w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numer telefonu (22) 291 80 80. Przy rejestracji prosimy o podanie hasła: “Uśmiech Dla Dwojga”.

  Otrzymacie od nas rabat umożliwiający jednej z osób wykonanie higienizacji za połowę ceny. Promocja obowiązuje w terminie od 8 do 15 lutego 2019 roku, zaś umówiona wizyta musi się odbyć do 28 lutego 2019 roku.

  Czekamy na Was w Smile Design Clinic! 🙂

  REGULAMIN AKCJI

  Attachment
  • SDCusmiechdladwojga2019

  © Smile Design Clinic