Zęby - nowoczesne leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Para Młoda, jej rodzina, a także zaproszeni goście tego dnia chcą wyglądać wyjątkowo. Szykowny strój i staranna fryzura doskonale podkreślają podniosłość tej chwili. Dobrze jednak zadbać o perfekcyjny wygląd uzębienia, zwłaszcza, że uśmiech podczas przyjęcia weselnego to element udanej komunikacji i zarazem świetnej zabawy. Chcesz, żeby Twoje zęby naprawdę prezentowały się idealnie? Poznaj kilka prostych, ale skutecznych sposobów na olśniewające uzębienie i zaskocz wszystkich nowym wizerunkiem!

  Genialna kondycja zębów – jak to osiągnąć?

  Białe zęby wymagają systematycznej dbałości o ich kondycję. Próchnica rozwija się błyskawicznie. Jeśli będziesz regularnie leczyć ubytki, w Smile Design Clinic możesz się ich pozbyć za pomocą metody ICON, czyli bez borowania. W przypadku zaawansowanej próchnicy stosujemy natomiast wypełnienia materiałem światłoutwardzalnym. Warto regularnie kontrolować stan uzębienia przynajmniej raz na pół roku. Tak samo często należy wykonywać usuwanie kamienia nazębnego oraz piaskowanie, ponieważ płytka nazębna przyczynia się do rozwoju próchnicy, a także chorób przyzębia. Po dokładnym oczyszczeniu zębów z kamienia i osadu, dobrze też przeprowadzić profesjonalne wybielanie zębów.

  Kosmetyka uzębienia krok po kroku

  Prawidłowa kondycja uzębienia nie zawsze przyczynia się do idealnego wyglądu uśmiechu. Czasem kolor zębów jest pożółkły i poszarzały. To dlatego, że między innymi picie kawy, czerwonego wina, przyjmowanie niektórych leków czy palenie papierosów przyczyniają się do utraty ich naturalnej, jasnej barwy. W takiej sytuacji ratunkiem jest wybielanie zębów pod okiem stomatologa. W Smile Design Clinic przeprowadzamy rozjaśnianie uzębienia nawet o kilka tonów, dzięki czemu Twój uśmiech zyska na świeżości i fenomenalnej prezencji. Pamiętaj, że białe zęby nie są kwestią przypadku! Oprócz zabiegów rozjaśniających uzębienie, wykonujemy też licówki, korony, implanty, mosty, protezy, a także wypełnienia typu inlay/onlay i overlay.

  Jak długo trwa praca nad zdrowymi i idealnie białymi zębami?

  Wiele zależy od tego, w jakim stanie zdrowotnym są Twoje zęby. Czasem wystarczy jedna wizyta, żeby wyleczyć wszystkie ubytki, ale zdarza się, że trzeba odwiedzić stomatologa kilka razy, jeśli okaże się, że próchnica jest rozległa. Jeśli chodzi o usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie zębów, to można je wykonać w ciągu jednej wizyty. Wybielanie zębów w Smile Design Clinic przeprowadzane jest przez stomatologa za pomocą specjalnego w żelu, przez około 15-20 minut. Można też wykonać rozjaśnianie uzębienia w domu poprzez stosowanie przygotowanych przez lekarza nakładek, ale trwa to nieco dłużej, bo dwa tygodnie. Efektem końcowym są doskonale prezentujące się białe zęby. W przypadku braków w uzębieniu dobrze pomyśleć o uzupełnieniach protetycznych, takich jak licówki, korony, implanty, mosty, a także protezy. W Smile Design Clinic tego rodzaju trwałe uzupełnienia wykonujemy praktycznie w ciągu jednej wizyty.

  Ślub z cudownym uśmiechem

  Niezależnie od tego, czy planujesz swój własny ślub, czy jesteś członkiem rodziny lub gościem, dobrze przy tej uroczystej okazji doprowadzić swoje zęby do mistrzowskiego poziomu zdrowia oraz prezencji. Wbrew pozorom niewiele potrzeba, żeby uzębienie było diametralnie odmienione, warto zatem podjąć decyzję o uzyskaniu upragnionego uśmiechu. Obecnie możliwości ekspresowo przeprowadzonej metamorfozy uśmiechu są ogromne, dobrze więc wykorzystać nowoczesne technologie do poprawy swojej aparycji i samopoczucia. Zdrowe i zarazem białe zęby są prawdziwą ozdobą i podwyższają pewność siebie.

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • stomatolog - warszawa srodmiescie

  © Smile Design Clinic