Skuteczne wybielanie zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  W okresie letnim poszukujemy rzeczy, które nas uspokoją i dadzą choć trochę odpoczynku. Gorące temperatury najczęściej wymagają zwolnienia tempa życia, a także skorzystania z częstszego przebywania na świeżym powietrzu. To pora spacerów, wycieczek w ciekawe miejsca i cieszenia się ze wspaniałej pogody. Słońce dodaje nam energii, warto więc w tym czasie postępować zgodnie z tym, co podpowiada nam serce. Lato nastraja nas optymistycznie do życia, dobrze więc wykorzystać ten czas do zadbania o zdrowie oraz wygląd zębów. Marzysz o białym, zawsze idealnie prezentującym się uzębieniu? W takim razie wykonaj kilka skutecznych kroków, a spełnią się Twoje pragnienia w mgnieniu oka!

  Perfekcyjne uzębienie a wybielanie zębów

  Praktycznie każdy z nas chce mieć śliczne, białe zęby, takie które wywołują uśmiech u innych i wprawiają nas w dobry nastrój. To element, który sprawia, że czujemy się atrakcyjni, a także jesteśmy bardziej pewni siebie. Obecnie stomatologia estetyczna oferuje szereg narzędzi, które pozwalają na poprawę wyglądu. Jednym z nich jest wybielanie zębów. W Smile Design Clinic przeprowadzamy je za pomocą specjalnego żelu, który rozjaśnia zęby o kilka tonów. W szybki sposób można więc uzyskać perfekcyjne uzębienie. Potem należy pamiętać o zachowaniu ,,białej diety” przez okres około dwóch tygodni.

  Zabiegi, które pomogą Ci w osiągnięciu ideału

  Znakomita prezencja wymaga określonych działań, które trzeba dobrze zaplanować. Przyda się też wiedza o tym, co powinno znaleźć się na liście najbardziej wskazanych czynności stomatologicznych. Wybielanie zębów to zabieg, który jest dopełnieniem leczenia stomatologicznego oraz dokładnego czyszczenia zębów. Warto najpierw skontrolować zdrowie jamy ustnej i wyleczyć ewentualne ubytki próchnicowe. W Smile Design Clinic wykonasz usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzację w pakiecie, podczas jednej wizyty. Dzięki temu Twoje zęby będą oczyszczone z osadu i płytki nazębnej, przyczyniającej się do rozwoju próchnicy oraz powodującej choroby dziąseł.

  Zrelaksuj się i żyj pełnią życia

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb pacjentów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie drobnej zmiany, czy całkowitej metamorfozy, nasi eksperci dostosują się do Twoich oczekiwań. Usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie należy powtarzać co sześć miesięcy, natomiast wybielanie zębów raz na dwa lata. Przy tak regularnej dbałości o wygląd uzębienia można przez cały rok cieszyć się idealnym uśmiechem. Niewątpliwie pora urlopu będzie dla Ciebie również czasem spokojnego odpoczynku, jeśli przed wyjazdem zadbasz o wykonanie tych zabiegów.

  Letni wiatr z uśmiechem na ustach

  W wakacje można nie tylko zadbać o wybielanie zębów tak, żeby ich kolor olśniewał otoczenie, lecz także o ich idealny wygląd i uzupełnienie ewentualnych ubytków. W przypadku nie atrakcyjnie prezentujących się zębów przednich, dobrze skorzystać z możliwości, jakie daje protetyka 3D, i założyć licówki. W Smile Design Clinic odbywa się to w błyskawicznym tempie, a uzupełnienie protetyczne wygląda bardzo naturalnie. Na zęby po leczeniu endodontycznym można założyć uzupełnienia typu inlay, onlay i overlay. Jeśli chodzi natomiast o braki w uzębieniu, to znakomitym rozwiązaniem są korony oraz implanty, które wykonane są z niezwykle trwałych i solidnych materiałów.

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • stomatolog - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.