Nakładki orthocaps | Smile Design Clinic

  Współcześnie estetyka uśmiechu jest bardzo ważna. Piękne i proste zęby to nasza wizytówka, dlatego coraz więcej osób, które mają wady zgryzu, decyduje się na ich korektę. Najpopularniejszą metodą jest oczywiście założenie tradycyjnego, stałego aparatu na zęby. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie – poznaj najnowocześniejszą metodę korygowania wad zgryzu, jaką są przezroczyste nakładki orthocaps.

  Orthocaps alternatywa dla stałego aparatu ortodontycznego

  Nakładki orthocaps są przezroczyste i niemal niewidoczne na naszych zębach. Stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które zniechęcone są nieestetycznymi drutami, zamkami i pierścieniami, występującymi w stałych aparatach ortodontycznych. Między nakładkami orthocaps a klasycznymi aparatami na zęby występuje wiele istotnych różnic. Tradycyjny aparat musimy nosić przez cały czas, a orthocaps możemy zdjąć samodzielnie w dowolnej chwili. Zapewnia to dużo większy komfort pacjentowi, który bez problemu może dbać o higienę jamy ustnej i czystość nakładek. Warto dodać, że leczenie nakładkami jest bezbolesne – dzięki działaniu na zęby dużo łagodniejszych sił niż ma to miejsce w klasycznej wersji aparatu. Tak wygodny sposób leczenia wad uzębienia jest stosowany jest w naszej klinice stomatologicznej Smile Design Clinic w Warszawie.

  System nakładek orthocaps

  Nakładki orthocaps składają się z dwóch przezroczystych szyn, które możemy nosić w dzień i w nocy. Ich działanie skutecznie przesuwa nasze zęby i nadaje im właściwe położenie w łuku. Eksperci z kliniki Smile Design Clinic w Warszawie zaznaczają, że system orthocaps został stworzony głównie z myślą o dorosłych pacjentach, którym zależy na subtelnym i niewidocznym leczeniu wad zgryzu. Metoda ta nadaje się do korygowania różnorodnych problemów ortodontycznych.

  Nakładki orthocaps idealne dla Ciebie

  Przezroczyste nakładki orthocaps są przygotowywane przez ekspertów zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zestaw szyn zawsze projektuje się dla konkretnego pacjenta, specjalnie pod kątem jego wady. Umożliwia to wcześniejsze pobranie przez stomatologa wycisku zębów. Dzięki idealnemu dopasowaniu i wykorzystaniu delikatnego tworzywa noszenie nakładek będzie bardzo komfortowe. Aparat podczas użytkowania nie uwiera i nie podrażnia dziąseł, a także nie przeszkadza w trakcie jedzenia. Nie powoduje również problemów ze swobodnym mówieniem. Co ważne, pacjent jeszcze przed rozpoczęciem leczenia może zobaczyć wizualizację przyszłych efektów, czyli swój piękny, nowy uśmiech.

  Jeśli Twoje uzębienie wymaga leczenia ortodontycznego, ale nie chcesz zdecydować się na noszenie tradycyjnego, stałego aparatu, to przezroczyste nakładki orthocaps są idealną opcją dla Ciebie. Pozwolą Ci skutecznie i w niemalże niewidoczny sposób skorygować wady zgryzu. Zachwyć wszystkich pięknym uśmiechem!

  Więcej informacji na temat tej innowacyjnej metody udzielają nasi lekarze oraz na stronie smiledesignclinic.pl.

  Attachment
  • orthocaps

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.