Zaprojektuj swój uśmiech Warszawa | Smile Design Clinic, Warszawa

  Jeśli chcesz wziąć swój uśmiech w swoje ręce, czyli zaprojektować jego wygląd, powinnaś/powinieneś zainteresować się Digital Smile Design (projektowanie uśmiechu). Metoda ta polega na wizualizacji procesu leczenia wraz z zaprezentowaniem pacjentowi efektu końcowego. Dzięki niej masz szansę wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej… jamy ustnej, potem czeka Cię wywiad, dzięki któremu lekarz pozna Twoje potrzeby oraz wyobrażenia na temat wymarzonego uśmiechu. Na koniec otrzymasz model, który będziesz mogła/mógł przymierzyć! Czy to nie wspaniała perspektywa? Poznaj ją krok po kroku w naszej klinice.

  Projektowanie uśmiechu w Digital Smile Design – etapy

  Droga do Twojego wymarzonego uśmiechu wiedzie przez pięć etapów.

  1. Oczywiście, zaczynasz od konsultacji lekarskiej, która trwa około 30-45 minut.
  2. Kolejny etap polega na wykonaniu serii zdjęć i filmów uśmiechu, zębów oraz twarzy.
  3. Zadaniem lekarza jest też przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, który ma na celu poznanie cech osobowości oraz Twoich wyobrażeń na temat pięknego uśmiechu.
  4. Po zebraniu wszystkich informacji stomatolog przechodzi do analizy zależności między Twoimi zębami, ustami, dziąsłami i uśmiechem a mimiką, wyrażającą emocje i rysami twarzy. Następnie, przy pomocy specjalnych cyfrowych plansz, projektuje nowy uśmiech. Pamiętaj, że w każdym momencie tego procesu lekarz, aby stworzyć plan leczenia, powinien konsultować projekt z Tobą.
  5. Końcowy etap polega na przygotowaniu w pracowni protetycznej modelu uśmiechu, który będziesz mogła/mógł przymierzyć niczym nowe ubranie lub buty.

  Współpraca drogą do osiągnięcia sukcesu

  W wielu dziedzinach gwarancją sukcesu jest sprawne zespołowe działanie. Także i w stomatologii. W końcu Twój uśmiech to nie błaha sprawa, zatem wymaga solidnej oraz profesjonalnej analizy. Jej rezultatem będzie z kolei zrozumiały i jak najbardziej przejrzysty plan leczenia, który najprawdopodobniej będzie wymagał zaangażowania dentystów różnych specjalności – ortodonty, chirurga szczękowego czy protetyka. Osiągnięcie idealnego rezultatu zależy głównie od pracy oraz wzajemnego porozumienia tych właśnie specjalistów. Wizualny plan Twojego leczenia powstaje m.in. po to, aby mógł być dostępny dla wszystkich terapeutów. Poszczególne etapy planu leczenia rozpisywanie są zwykle tak, aby zaplanować Twoje wizyty z wyprzedzeniem oraz rozłożyć koszty kuracji w czasie. Dzięki zastosowaniu metody Digital Smile Design współpraca zespołu lekarzy specjalistów jest uporządkowana, a przepływ informacji pomiędzy lekarzami wyjątkowo sprawny. A wszystko to dla Twojego dobra oraz Twojej szybkiej i skutecznej terapii, bez konieczności wprowadzania poprawek.

  Od obrazu do uśmiechu!

  Nie od dziś wiadomo, że żyjemy w epoce ikony. Jak się okazuje, dotyczy to także kwestii stomatologicznych. Program DSD opiera się zarówno na pracy z fotografiami, jak i materiałami video. A zdjęcia są niezbędne, aby zbudować Twój precyzyjny plan leczenia. Stanowią dla zespołu specjalistów główny punkt odniesienia. W takcie leczenia poczujesz się jak gwiazda, ponieważ powtarzalność zdjęć, w przypadku konceptu DSD, jest sprawą kluczową. Dzięki nim specjaliści będą mieli materiał porównawczy sprzed terapii i po jej zakończeniu. Naprawdę warto wybrać tę metodę, a jeżeli jeszcze się wahasz, przypominamy, że decydując się na DSD:

  • jeszcze przed rozpoczęciem leczenia będziesz znał/a wygląd swojego nowego uśmiechu,
  • będziesz miał/a możliwość konsultowania zmian na realistycznym modelu (mock-up),
  • zaprzyjaźnisz się z nowym uśmiechem, zanim przylgnie do Ciebie na dobre,
  • poczujesz się panią/panem sytuacji.

  Projektowanie uśmiechu w Smile Design Clinic – dowiedz się więcej i umów się na wizytę w naszej klinice. Zapraszamy!

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • digital smile design - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.