Leczenie kanałowe | Smile Design Clinic Warszawa

  Leczenie kanałowe pozwala uratować zęby dotknięte zaawansowaną próchnicą przed usunięciem. Obecnie, leczenie kanałowe jest bardziej precyzyjne i skuteczne niż kiedykolwiek. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, w tym mikroskopu stomatologicznego. Zobacz na czym polega leczenie endodontyczne w Smile Design Clinic! 

  Przebieg leczenia w naszej klinice

  W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, przeprowadzamy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Użycie mikroskopu znacznie zwiększa pole widzenia stomatologa i umożliwia precyzyjne oczyszczenie kanałów. Przebieg leczenia w naszej klinice można zobaczyć na filmie.

   


  odstep

  Leczenie kanałowe – co daje mikroskop?

  Wprowadzenie mikroskopu do leczenia kanałowego to prawdziwa rewolucja. Urządzenie stanowi niesamowite ułatwienie dla stomatologa, a jednocześnie daje Pacjentom większe poczucie bezpieczeństwa.  Bez mikroskopu, zwiększa się ryzyko, że jakiś kanał zostanie pominięty bądź niedokładnie oczyszczony. Wszystko dlatego, że powodzenie zabiegu zależy w dużej mierzy od widoczności. Mikroskop sprawia, że obraz może być powiększony nawet kilkadziesiąt razy. Dzięki temu, stomatolog bez trudu odnajduje wszystkie dodatkowe kanały i precyzyjnie oczyszcza je z obumarłych i zakażonych tkanek. Endodoncja mikroskopowa pozwala uratować zęby, które jeszcze kilka late temu kwalifikowały się tylko do usunięcia.

  Chciałbyś dowiedzieć się więcej o leczeniu kanałowym? Umów się na wizytę w Smile Design Clinic, a nasi specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!


  Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice! 

  22 291 80 80

  Attachment
  • leczenie kanalowe - warszawa cena

  © Smile Design Clinic