Stomatologia
zachowawcza

Studenci i uczniowie – zadbajcie o swoje zęby i wpadnijcie do nas na przegląd w promocyjnej cenie 29 zł.

Przeglądy stomatologiczne są niezwykle ważne dla zachowania zdrowia jamy ustnej i pięknego uśmiechu. Podczas takiej wizyty dentysta przeprowadza szczegółowy przegląd zębów, dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej, co pozwala na wczesne wykrycie i leczenie problemów z zębami i przyzębiem.

Regularne wykonywanie przeglądów stomatologicznych pozwala uniknąć poważniejszych problemów, które mogą prowadzić do bólu zębów, utraty zębów i innych chorób. Ponadto, podczas przeglądu dentysta usuwa osad nazębny i kamień nazębny, co pomaga w utrzymaniu czystości i higieny jamy ustnej.

Promocja skierowana jest do studentów i uczniów, po okazaniu ważnej legitymacji.

Aby umówić się na przegląd stomatologiczny, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer telefonu 22 291 80 80, a na wizytę zabierz ze sobą legitymację studencką.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Smile Design Clinic SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (00-195), ul. Słomińskiego 5/U05, zgodnie z ( 6 ust. 1 lit. f RODO) Polityka prywatności.

Stomatologia zachowawcza ma na celu zapobieganie próchnicy zębów oraz leczenie już powstałych ubytków próchnicowych. Próchnica to powszechny problem wśród dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych. Objawia się ona stopniową demineralizacją szkliwa, prowadzącą do powstawania ubytków oraz innych dolegliwości, takich jak: ból zęba, nadwrażliwość czy nieprzyjemny zapach z ust.

W Smile Design Clinic przeprowadzamy zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej, obejmujące oczyszczanie zębów z próchnicy oraz ich wypełnienie wysokiej jakości materiałami kompozytowymi światłoutwardzalnymi (plomba). W przypadku tzw. próchnicy głębokiej i znacznym bólu zęba, pacjentom oferujemy leczenie kanałowe (endodontyczne).

Aby uczynić leczenie jak najbardziej skutecznym i komfortowym dla pacjenta, w naszej pracy korzystamy z wysokiej klasy wypełnień kompozytowych oraz innowacyjnego sprzętu stomatologicznego (np. mikroskop endodontyczny). Zabiegi przeprowadzamy z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, a szeroki wybór odcieni materiałów kompozytowych pozwala na perfekcyjne dopasowanie wypełnienia do koloru zęba.

Nasza oferta obejmuje m.in.

  • leczenie próchnicy metodą ICON – profesjonalna i bezbolesna regeneracja szkliwa,
  • wypełnienie i odbudowę zębów materiałem światłoutwardzalnym o wysokiej estetyce i naturalnym kolorze.

Zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej to podstawa w walce z próchnicą i jej następstwami. Aby zapobiec rozwojowi próchnicy, równie ważne jest przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej i zdrowej diety, mycie zębów pastą z zawartością fluoru, a także regularne wizyty kontrolne w gabinecie dentystycznym. Zapraszamy do skorzystania z usług lekarzy z kliniki Smile Design Clinic.

Umów się na wizytę

Zadzwoń

Aby umówić wizytę, zadzwoń pod numer telefonu +48 22 291 80 80  lub  +48 22 291 80 81 

 

Lokalizacja

Klinika znajduje się przy ulicy Słomińskiego 5/U5, na warszawskim Żoliborzu.

Wyznacz trasę

Godziny otwarcia

Nasza klinika jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9 do 20, oraz w soboty od 9 do 14. Więcej w zakładce kontakt.