Poznaj Smile Design Clinic

Już od wielu lat moją pasją jest przywracanie zdrowia zębom, a ich właścicielom – pięknego uśmiechu. Jako specjalista w zakresie stomatologii dziecięcej i ortodoncji II stopnia od 1993 roku zajmuję się leczeniem ortodontycznym za pomocą aparatów stałych. Cieszę się, że mogę służyć moim dużym i małym Pacjentom bogatym doświadczeniem i kwalifikacjami, które regularnie podnoszę na kursach i szkoleniach na całym świecie. Każdy Pacjent kliniki Ortofan jest dla mnie bardzo ważny: do tej pory udało mi się przeprowadzić skuteczne leczenie u kilku tysięcy pacjentów, używając różnych technik ortodontycznych. Jako członek wielu towarzystw ortodontycznych na świecie (m.in. Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Światowej Federacji Ortodontów) stale współpracuję z wybitnymi lekarzami w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższy komfort leczenia dysponujemy własnym nowoczesnym sprzętem diagnostycznym (rtg wewnętrzny, pantomogram, telerentgenogram), stomatologicznym i ortodontycznym. Serdecznie zapraszam po piękny uśmiech!

Pozwól nam zaprojektować Twój uśmiech

W Smile Design Clinic, wykorzystując nowoczesne technologie, prowadzimy kompleksowe leczenie z zakresów stomatologii, ortodoncji, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej – ostatnia, stosunkowo młoda dziedzina, pozwala pacjentom spełnić marzenie o idealnym uśmiechu. Niezadowolenie z własnego uśmiechu może negatywnie wpływać na samopoczucie, a ukrywanie uśmiechu – na relacje z innymi.

Nasi Specjaliści pomogą Państwu skorygować wszelkie niedoskonałości, które stoją na drodze do pięknego uśmiechu. Obok tradycyjnych metod leczenia i korekcji nasz Zespół proponuje rzetelne zaplanowanie i przeprowadzenie zabiegów poprawiających wygląd zębów i twarzy, np. wybielania, korekty kształtu i ustawienia zębów, zmniejszenie widocznej części dziąseł, udoskonalenie profilu twarzy, itp.

Nasze wnętrza

Smile Design Clinic

Ortofan