Ortodoncja

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii zajmująca się profilaktyką, a także leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo – twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. W Smile Design Clinic stosujemy najnowocześniejsze techniki ortodontyczne, co pozwala nam wyeliminować konieczność usuwania zębów i skrócić do minimum czas potrzebny na uzyskanie idealnego uśmiechu.milionom ludzi odzyskać utracone zęby i przywraca im naturalny wygląd.

 

Efekty prawidłowo przeprowadzonego leczenia ortodontycznego to nie tylko równe, piękne zęby, które wpływają niezwykle korzystnie na estetykę twarzy i samopoczucie pacjenta, ale także szereg innych zalet – korekta zgryzu umożliwia zniwelowanie wad wymowy, czy dłuższe zachowanie własnego uzębienia w zdrowiu i doskonałej kondycji. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę aparatów ortodontycznych: stałych oraz ruchomych, dostosowanych do wieku, wady zgryzu i indywidualnych potrzeb pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, by leczenie ortodontyczne było dla pacjentów jak najbardziej komfortowe, dlatego nasz asortyment wzbogaciliśmy m.in. o aparaty niewidoczne czy szeroki wybór ligatur w wielu kolorach.

Wracamy do szkoły z pięknym uśmiechem,

Do końca września zapraszamy wszystkich pacjentów poniżej 18 roku życia na bezpłatną konsultację ortodontyczną. Wizyta pozwoli określić, jaki rodzaj leczenie ortodontycznego należy podjąć oraz jaka metoda będzie najskuteczniejsza. Nie zwlekaj i zadbaj o piękny uśmiech swojego dziecka już dziś.

Dlaczego warto wybrać Smile Design Clinic?

  • Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem
  • Różnorodne metody leczenia dopasowane do wieku pacjenta
  • Możliwość dogodnego finansowania leczenia

Promocja trwa do końca września 2021.

Aparaty ortodontyczne stosowane w naszej klinice

Clear Aligner

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Więcej

Invisalign

Ekskluzywna alternatywa leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign

Więcej