Ortodoncja

 • Before-Aparat stały 1,5 roku
  After-Aparat stały 1,5 roku
  Przed Aparat stały 1,5 roku Po
 • Before-Invisalign 8 msc.
  After-Invisalign 8 msc.
  Przed Invisalign 8 msc. Po
 • Before-Invisalign 1 rok
  After-Invisalign 1 rok
  Przed Invisalign 1 rok Po
 • Before-Invisalign / licówki
  After-Invisalign / licówki
  Przed Invisalign / licówki Po

Uśmiechy nie do poznania. Takie metamorfozy przeszli pacjenci ortodontyczni prowadzeni przez dr Agnieszkę Kwaśniewską.

Teraz 10% na leczenie ortodontyczne (aparat klasyczny lub nakładkowy)

Konsultacja ortodontyczna w cenie 49 zł oraz 10% na założenie aparatu klasycznego lub nakładkowego.

Dr Agnieszka Kwaśniewska zaprasza na konsultacje ortodontyczne w promocyjnej cenie 49 zł. Umów się na wizytę i zyskaj 10% rabatu* na założenie aparatu ortodontycznego.

Promocja obejmuje wszystkie rodzaje aparatów ortodontycznych wykorzystywanych w naszej klinice.

*10% rabatu przyznawane jest na założenie aparatu ortodontycznego. Zniżką nie są objęte konsultacje, które są niezbędne do przeprowadzenia leczenia.

Aby umówić się na konsultację, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer telefonu 22 291 80 80.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Smile Design Clinic SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (00-195), ul. Słomińskiego 5/U05, zgodnie z ( 6 ust. 1 lit. f RODO) Polityka prywatności.

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Kolejnym etapem leczenia ortodontycznego jest wybór aparatu, którym będzie realizowane nasze leczenie. Lekarz ortodonta przedstawia nam kilka wariantów aparatów, które różnią się estetyką, komfortem użytkowania, czasem leczenia no i oczywiście kosztem, ale efekt końcowy leczenia każdym z nich będzie taki sam. Pamiętajmy o tym, że wady zgryzu to nie tylko aspekt estetyczny, ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Metamorfozy uśmiechu przeprowadzone przez dr Kwaśniewską

 • Before-Aparat stały 1,5 roku
  After-Aparat stały 1,5 roku
  Przed Aparat stały 1,5 roku Po
 • Before-Invisalign 8 msc.
  After-Invisalign 8 msc.
  Przed Invisalign 8 msc. Po
 • Before-Invisalign 1 rok
  After-Invisalign 1 rok
  Przed Invisalign 1 rok Po
 • Before-Invisalign / licówki
  After-Invisalign / licówki
  Przed Invisalign / licówki Po

Metamorfozy uśmiechu przeprowadzone przez dr Maciejewską-Turek

 • Before-Invisalign
  After-Invisalign
  Przed Invisalign Po

Metamorfozy uśmiechu przeprowadzone przez dr Paulinę Kresę

 • Before-Aparat stały
  After-Aparat stały
  Przed Aparat stały Po

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii zajmująca się profilaktyką, a także leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo – twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. W Smile Design Clinic stosujemy najnowocześniejsze techniki ortodontyczne, co pozwala nam wyeliminować konieczność usuwania zębów i skrócić do minimum czas potrzebny na uzyskanie idealnego uśmiechu.

Efekty prawidłowo przeprowadzonego leczenia ortodontycznego to nie tylko równe, piękne zęby, które wpływają niezwykle korzystnie na estetykę twarzy i samopoczucie pacjenta, ale także szereg innych zalet – korekta zgryzu umożliwia zniwelowanie wad wymowy, czy dłuższe zachowanie własnego uzębienia w zdrowiu i doskonałej kondycji. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę aparatów ortodontycznych: stałych oraz ruchomych, dostosowanych do wieku, wady zgryzu i indywidualnych potrzeb pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, by leczenie ortodontyczne było dla pacjentów jak najbardziej komfortowe, dlatego nasz asortyment wzbogaciliśmy m.in. o aparaty niewidoczne czy szeroki wybór ligatur w wielu kolorach.

Umów się na wizytę już teraz!

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Aparaty ortodontyczne stosowane w naszej klinice

Oprócz tradycyjnych metod leczenia ortodontycznego oferujemy naszym pacjentom również nowoczesne metody leczenia nakładkowego.

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Ekskluzywna alternatywa leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign

Poznaj naszych specjalistów